721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Zobrazení položek podle značky: Nadzemní nádrže

Video! Rychlý průvodce instalací nadzemní nádrže na dešťovou vodu

V tomto příspěvku jsme si pro vás připravili krátký návod, který vám pomůže při instalaci nadzemní nádrže na dešťovou vodu. Ukážeme vám jak na věc, co všechno budete k montáži potřebovat a také vám dokážeme, že to zvládnete i vy, pokud byť jen trochu pochybujete. Instalace nadzemní nádrže a sběrače dešťové vody je vskutku jednoduchá!

Jak zazimovat nadzemní nádrž nebo sud na dešťovou vodu?

Ať už se jedná o zahradní sud na dešťovou vodu či designovou nadzemní nádrž, kvůli přípravě na další sezonu je nutné podrobit je správnému zazimování. Čemu je třeba věnovat zvýšenou pozornost a na co nezapomenout?

Proč je dobré míti sběrač dešťové vody?

Myslíte si, že sběrač dešťové vody nepotřebujete, protože vám voda prostě a jednoduše do nadzemní nádrže naprší? Možná vás překvapí, kolik výhod takový sběrač dešťové vody má a kolik práce a času ušetří.

Sud na dešťovou vodu jako nadzemní nádrž? Dnes už tomu tak být nemusí!

Ať už jste při výběru nadzemní nádrže designově praktičtí, klasičtí anebo nároční, máme pro vás vhodné řešení, v čem jednoduše uchovávat dešťovou vodu. Pojďme se společně podívat na typy nadzemních nádrží a vyberte přesně ten, který je podle vašeho gusta.

Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.