721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Zobrazení položek podle značky: Podzemní nádrže

Šetřit na podzemní nádrži na dešťovou vodu se nevyplatí

Instalace podzemní nádrže na dešťovou vodu představuje nemalou finanční investici. Snížit tento vklad výběrem méně kvalitní nádrže či nedodržením montážního postupu však není dobré řešení – naopak tím majitelé riskují nenávratné poškození nádrže a znehodnocení celé realizace. Na co si dát při ukládání nádrže pozor?

Dnes slaví svátek VODA aneb Světový den vody

Datum 22. března je věnováno světovému dni vody. Během něj si lidstvo připomíná, jak zásadní je ochrana tohoto životně důležitého zdroje. Velký podíl spotřeby pitné vody může nahradit voda dešťová, která je pro mnohá využití dokonce vhodnější. Jak efektivně využít dešťovou vodu a smysluplně s ní hospodařit?

Bezpečné využívání dešťové vody v domě? To zní ohromně!

V domácnosti není na spotřebu vyžadována jen placená pitná voda – zdarma dostupnou dešťovou vodu lze bez obav využít jak k úklidu v domě, tak i ke splachování toalet, potažmo praní prádla. Jaké náležitosti však k využívání srážkové vody v domě patří?

Instalace akumulační nádrže Columbus XL 8500 l pro zálivku zahrady

Náš realizační tým dokončil instalaci akumulační nádrže v obci Bělá na Havlíčkobrodsku, kde si majitelé pozemku vybrali pro sběr dešťové vody nádrž Columbus XL 8500 litrů. Jednodušší údržbu a čištění obstarává filtrační šachta Drainstar, snadnou a pohodlnou manipulaci pak společně se šachtou rozvodu vody Gard Rain s chromovým ventilem zajišťuje automatické ponorné čerpadlo EASY E-DEEP 1200. Jaké náležitosti celá realizace představuje a na co je třeba si dát opravdu pozor?

Jak se vypořádat s vysokou hladinou spodní vody při instalaci podzemní nádrže na dešťovou vodu

Vysoká hladina spodní vody bývá velmi častým problémem při instalacích podzemních nádrží na dešťovou vodu. Spodní voda může velmi jednoduše zakopanou nádrž vytlačit nebo poničit. Často se také stává, že o výskytu spodní vody na pozemku majitel ani neví a tento fakt zjistí až ve chvíli, kdy začne s výkopem pro uložení nádrže. V tomto článku si popíšeme, jak se se spodní vodou vypořádat.

Porovnání podzemních nádrží na dešťovou vodu

Dvě tabulky, které vám přiblíží, jaká  podzemní nádrž na dešťovou vodu je pro vás tím nejlepším a nejúspornějším řešením. Nádrže jsme nakombinovali tak, abyste získali základní přehled například o tom, které nádrže jsou vhodné do spodních vod, které jsou pojezdové a pro jaké velikosti zahrady a střechy jsou nádrže vhodné.

Jak zazimovat podzemní nádrž na dešťovou vodu

Majitelé podzemních nádrží na dešťovou vodu by se společně s blížící se zimou měli připravit na jejich zazimování. Předejdou tak nechtěným komplikacím, například v podobě mrazem poškozených dílů.

Podrobný průvodce čištěním podzemní nádrže na dešťovou vodu

Zima je přede dveřmi a vy se ptáte, jestli už náhodou není ten správný čas na vyčištění podzemní nádrže na dešťovou vodu? Správný čas nastává tehdy, kdy v nádrži už není skoro žádná dešťová voda nebo když voda začíná zapáchat.

Jak probíhá realizace podzemní nádrže na dešťovou vodu?

Realizace na klíč aneb jak uložit podzemní nádrž na dešťovou vodu? Zajímá vás, co všechno realizace a montáž obnáší a co si pod tím vlastně představit? Tímto článkem bychom vám rádi utvořili představu, jak taková realizace vypadá a jaký má výsledek.

Dotace k podzemní nádrži na dešťovou vodu? Do šesti týdnů může být vaše!

Přemýšlíte, že si pořídíte podzemní nádrž na dešťovou vodu, ale nelíbí se vám zásah do vaší peněženky? Nezoufejte! Dnes je možné získat dotaci, která vám finančně výrazně pomůže, a to poměrně v krátkém časovém rozpětí. Zajímá vás jak, jak dlouho na ni budete čekat a kolik dostanete? Tak neváhejte a čtěte níže.

Strana 1 z 2
Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.