721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Sestavy

Sestavy čerpací techniky pro hospodaření s dešťovou vodou

Kompletní sestavy pro dopouštění pitné nebo studniční vody a povrchové čerpadlo v sadě

V našich sestavách naleznete sestavy, které nabízí řešení pro dopouštění pitné nebo studniční vody. Jedna z možností, jak dopouštět pitnou/studniční vodu je pomocí rezervního dopouštění nádrže z veřejného vodovodu. V tomto případě je pitná voda z řadu čerpána do nádrže. Z naší nabídky tuto možnost nabízí sestava Raintronic. Druhou z možností je čerpání vody pomocí nádoby, např. domácí vodárny Essential nebo Ecorain, která v případě nedostatku vody z nádrži automaticky přepne a voda je čerpána přímo z této nádoby.

  • Raintronic - Zcela nové řešení využívání dešťové vody se systémem rezervního dopouštění nádrže z veřejného vodovou v období sucha, kdy není dostatek dešťové vody.
  • Sestava pro dopouštění nádrží - Sestava vhodná pro dopouštění podzemních nádrží na dešťovou vodou při nedostatku srážek a poklesu hladiny pod stanovenou úroveň.
  • Řídící jednotka RENA v sadě - Souprava pro doplňování vody a pro kontrolu dostatečné zásoby vody v podzemních nádržích na dešťovou vodu.
  • Ecorain evolution a Ecorain advanced - Automatická jednotka pro čerpání dešťové vody s přepínáním na vodu z řadu s hlavním cílem dát přednost použití dešťové vody místo vody z vodovodu.
  • Povrchové čerpadlo Easy Jet 1100 v sadě - Set povrchového samonasávacího čerpadla včetně z sací soupravy a hadicového setu pro jednoduchou montáž svépomocí.
Výsledky 1 - 7 z 7Ukázat:     na stránku
Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Moje přání

Nemáte žádné produkty ve Vašich přáních.

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.

Nejprodávanější