721 466 101 | info@destovenadrze.cz
0
Váš košík je prázdný!

Zahrada

Kompletní sestavy pro zálivku zahrady dešťovou vodou

Kompletní sestavy jsou určené pro snadné využívání dešťové vody pro zálivku zahrady a jiné venkovní použití. Vybírat je možné ze tří typů – Standard, Premium a Home Set. Na všechny kompletní sestavy pro hospodaření s dešťovou vodou lze využít dotaci Dešťovka, která nově spadá do skupiny dotací s názvem Nová zelená úsporám. Více informací o dotačním programu naleznete v článku Zelená úsporám i přírodě aneb Dešťovka v novém kabátu na našem blogu. Pro správné určení objemu nádrže můžete využít náš kalkulátor velikosti nádrže.

Varianta Standard

Varianta Standard obsahuje vždy podzemní nádrž na dešťovou vodu, dále automatické ponorné čerpadlo, které je trvale umístěno v nádrži a voda je vyvedena potrubím do šachty rozvodu vody, kde se napojí hadice a čerpá se voda. Šachta rozvodu vody je též součástí sestavy, stejně jako příslušný filtrační koš pro jemnější filtraci dešťové vody

Varianta Premium

Varianta Premium obsahuje vždy podzemní nádrž na dešťovou vodu, automatické ponorné čerpadlo, šachtu rozvodu vody i filtrační koš MD dle zvolené dimenze nátokového potrubí. Dále je v sestavě k dispozici ultrazvukový ukazatel stavu hladiny v nádrži, PE hadice, potřebné spojky pro snadné napojení a kulový ventil.

Varianta Home Set

Varianta Home Set obsahuje vždy podzemní nádrž na dešťovou vodu, ponorné automatické čerpadlo a filtrační koš Universum DN 110. Dále je v sestavě k dispozici zahradní šachta včetně rychlospojky pro připojení zahradní hadice, sifon proti hlodavcům a spojky pro připojení čerpadla i vodní zásuvky.

Nejprodávanější sestavy pro zálivku zahrady

Výsledky 1 - 18 z 20Ukázat:     na stránku
Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz

Garant kategorie

Jaroslav Veselý
Jaroslav Veselý
+420 721 466 101

Navštivte náš nový specializovaný eshop na sudy a nadzemní nádrže na dešťovou vodu Sudynadestovku.cz sudynadestovku.cz

Moje přání

Nemáte žádné produkty ve Vašich přáních.

Porovnat produkty

Nemáte žádné produkty k porovnání.