Nadzemní nádrž Amphora Terracotta 300 l

Kód: 211701
5 779 Kč 4 776 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
21.12.2023

Elegantní a plně funkční nadzemní nádrž na dešťovou vodu o objemu 300 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylová a funkční nadzemní nádrž k okapovému svodu v designu terakotové vázy z plastu

Nadzemní nádrž Amphora Terracotta 300 l: Elegantní a praktická volba pro zachycení a využití dešťové vody. Tato nadzemní nádrž spojuje stylový terakotový design s udržitelností, která pomáhá ochránit životní prostředí.

Terakotová nádrž Amphora Terracotta zaujme nejen svým vzhledem, ale také svými funkcemi. Je vhodná pro zahradní zálivku, mytí auta nebo úklid a umožňuje snižovat spotřebu pitné vody. Díky svému objemu 300 litrů zajistí dostatek zásob pro jakékoli potřeby.

Výhody nadzemní nádrže Amphora Terracotta 300 l:

  • Ekologické řešení: Snížení nákladů na vodu a podpora udržitelnosti.
  • Stylový design: Terakotový vzhled přidává na kráse zahrady.
  • Jednoduchá instalace: Rychlá a bezproblémová montáž bez potřeby hloubkových zásahů do země.

Nadzemní nádrž Amphora Terracotta 300 l je spojením krásy a funkčnosti. Začněte zachycovat a využívat dešťovou vodu s tímto elegantním řešením, které přináší přírodní kouzlo do zahrady a zároveň šetří přírodní zdroje.

Předem namontované vstupní těsnění DN 50, standardní závitové připojení. Kohoutek (není součástí balení) lze snadno nasadit bez vrtání.

K nádrži doporučujeme dokoupit ventil a sběrač dešťové vody.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové nadzemní nádrže na dešťovou vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Objem v litrech: 300
Materiál: Polypropylen
Délka: 68 cm
Šířka: 68 cm
Výška: 129 cm
Barva: Terakota

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.