0
Váš košík je prázdný!

Ochrana osobních údajů

Při registraci na stránkách www.destovenadrze.cz poskytujete své osobní údaje dle ustanovení § 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Společnost Aquanix s.r.o. si uvědomuje důvěrnost vašich osobních údajů a působnost zákona o ochraně osobních údajů.

Prohlášení Aquanix s.r.o. k ochraně vašich osobních údajů

Společnost Aquanix s.r.o. zpracovává osobní údaje osob zaregistrovaných v internetovém obchodě www.destovenadrze.cz a to po dobu neurčitou, do odvolání souhlasu daného každou zaregistrovanou osobou. Osoby poskytující informace berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv písemně odvolat a společnost Aquanix s.r.o. údaje zlikviduje.

Provozovatel internetového obchodu www.destovenadrze.cz, společnost Aquanix s.r.o., tímto informuje subjekty poskytující informace, že veškeré údaje získané výše uvedenými způsoby považuje za vysoce důvěrné a použije je pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ke zlepšení svých služeb a k marketingovým účelům společnosti Aquanix s.r.o. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu poskytnuty jiné společnosti.

Doprava Zdarma na Dešťovénádrže.cz