Zálivka zahrady - kompletní servis v rámci dotačního programu Dešťovka

Kód: ADM-01
Neohodnoceno
11 000 Kč 9 091 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
12.6.2023

Kompletní administrativa a vypracování odborného posudku v rámci dotačního programu Dešťovka - zálivka zahrady na základě plné moci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní administrace k dotačnímu programu Dešťovka - zálivka zahrady

Kompletní servis a administrace v rámci dotačního programu Dešťovka, od podání žádosti až po žádost o uvolnění finančních prostředků.

Postup vyřízení žádosti o dotaci Dešťovka

Po odeslání objednávky vás budeme kontaktovat a budeme postupovat následujícími kroky:

  • Zaslání vstupních dokumentů (dotazník, situační výkres, souhlasné prohlášení spoluvlastníků RD).
  • Po obdržení vyplněných vstupních dokumentů bude zpracován odborný posudek (max. 14 dní v sezónní špičce od zaslání vyplněných dokumentů).
  • V mezičase bude žadatel muset provést registraci do AIS SFŽP, zplnomocnění k zastupování a poskytnutí dalších podkladů (např. dokument prokazující vlastnictví bankovního účtu).
  • Po zpracování odborného posudku a zkompletování potřebných podkladů připravíme a podáme žádost o dotaci. Pokud jsou všechny náležitosti v pořádku, dotace je v řádu dní až týdnů akceptována.
  • Poté bude mít žadatel čas minimálně 24 měsíců na realizaci záměru.
  • Po dokončení realizace se znovu spojíme, žadatel pošle potřebné faktury/účtenky a potvrzení o úhradě jednotlivých faktur/účtenek.
  • Zkontrolujeme formální správnost všech dokumentů, poté doložíme dokončení realizace na SFŽP.
  • V případě, že jsou všechny náležitosti v pořádku, dotační podpora je během několika týdnů vyplacena na bankovní účet žadatele.

Při koupi podzemní nádrže na dešťovou vodu nebo kompletní sestavy sleva 2000 korun s DPH. V případě zvolení platební metody online Vám bude sleva 2000 korun vrácena pomocí platební brány ComGate. V případě zvolení platební metody na zálohovou fakturu Vám bude sleva odečtena na zálohové faktuře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: