Plastové pařeniště

Kód: ELKO255-73105
883 Kč 730 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Plastové pařeniště chrání mladé sazeničky či saláty před škůdci a přízemními mrazíky a urychluje dozrávání rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plastové pařeniště

Zvyšte efektivitu pěstování rostlin s plastovým pařeništěm. Tento plastový ochranný kryt byl speciálně navržen pro zlepšení růstu rostlin tím, že vytváří ideální mikroklima pro pěstování.

Plastové pařeniště je nezbytným prvkem pro každého zahradníka a zemědělce. Pomáhá chránit rostliny před nepříznivými povětrnostními podmínkami a škůdci, což zvyšuje jejich šanci na úspěšný růst a vývoj. Plastový kryt umožňuje také lépe využívat sluneční energii a zlepšuje tepelnou regulaci uvnitř pařeniště.

Výhody plastového pařeniště:

  • Ideální mikroklima: Podporuje zdravý růst rostlin tím, že zvyšuje teplotu a vlhkost uvnitř pařeniště.
  • Ochrana před škůdci: Zabraňuje škůdcům v poškozování rostlin.
  • Optimalizace slunečního záření: Zvyšuje množství dostupného slunečního světla pro rostliny.
  • Jednoduchá montáž: Snadná instalace a použití.

Instalace pařeniště do záhonu je velice rychlá a snadná – bez nářadí. Ve velmi krátké době tak budete mít „mini skleník“ pro rostliny. Pařeniště lze skládat za sebe, čímž se vytvoří libovolně dlouhý tunel.

S plastovým pařeništěm můžete zvýšit úrodu zahrady a zajistit zdravý růst rostlin. Zlepšete podmínky pro pěstování a ochraňte rostliny před nepříznivými vlivy počasí a škůdci s tímto praktickým plastovým krytem.

K pařeništi je nutné přiobjednat také čelní díly a kotvící kolíky (10 ks kolíků pro jeden díl pařeniště).

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 5 let
Hmotnost: 2 kg
Barva: Transparentní
Materiál: Polyethylen
Délka: 1050 mm
Šířka: 400 mm
Výška: 300 mm

Plastové pařeniště

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.