Modularis 7500 l podzemní nádrž na dešťovou vodu Graf

Kód: 295024
banner-nadrz
Značka: Graf
ZDARMAZDARMA
Podzemní nádrž na dešťovou vodu Modularis 7500 l
64 200 Kč 53 058 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
7.8.2024
Možnosti doručení

Samonosná podzemní nádrž na dešťovou vodu Modularis je vhodná pro využití u realizací s nedostatkem místa díky svým menším půdorysným rozměrům. Objem nádrže 7500 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 130 do cca 170 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzemní akumulační nádrž na dešťovou vodu Modularis 7500 l

Objem nádrže 7500 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 130 do cca 170 m2.

Samonosná podzemní nádrž na dešťovou vodu Modularis je vhodná pro využití u realizací s nedostatkem místa díky svým menším půdorysným rozměrům. Jsou určeny pod pochozí plochy a nesmí být pojížděny automobily. Základní nádrž má objem 2500 l. Součástí dodávky je nádrž, propojovací sada a vrták.

Nádrže jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného plastu polyetylenu (PE) technologií vrstvení materiálu ve více vrstvách pro nejvyšší stabilitu. Nádrže jsou opatřeny hygienickou vrstvou pro zajištění nejlepší kvality vody a patentovaným žebrováním, přičemž jejich umístění vedle sebe zvyšuje pevnost a stabilitu celku.

Nádrže doporučujeme propojit v místě k tomu určené prostřednictvím dodané sady, a to u dna nádrže. Budou tak vytvořeny spojené nádoby a voda tak bude do celého systému rovnoměrně doplňována a stejně tak odčerpávána.

Poklopy je možné u všech prvků nádrže nechat přiznané všude nebo ponechat na povrchu pouze jeden, a ostatní skrýt pod trávník jen pro případ havarijního stavu. V případě zájmu lze kopuli zkrátit a poklop schovat pod trávník. Podklad i obsyp nádrže se provádí z písku nebo jemného štěrku, není třeba žádné betonování. Výrobce poskytuje záruku 10 let, životnost je prakticky neomezená!

Dodávka obsahuje:

  • 3x Nádrž Modularis 2500 l
  • Nástavec s připojovacími otvory DN110
  • Pochozí poklop

Rádi byste z této nádrže vytvořili retenční nádrž na dešťovou vodu s regulovaným odtokem? Žádný problém. Kontaktujte nás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podzemní nádrže na dešťovou vodu Modularis
Záruka: 10 let
Hmotnost: 261 kg
Objem v litrech: 7500
Zařazení dle objemu: Střední nádrže (4000 l - 9999 l)
Typ nádrže: Spojené monolitické nádrže
Materiál: Polyetylen
Maximální možnost zatížení: Pochozí
Dimenze nátoku a přepadu: DN 110
? Maximální krytí v mm: 780
Vhodný obsyp: Drcené kamenivo 4/8, Drcené kamenivo 8/16
Vhodné do podzemní vody: Ne
Tvar nádrže: Oválná
Délka: 346 cm
Šířka: 147 cm
Výška: 201 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.