Vodní sloupek Wood - světlé dřevo

Kód: 356031
3 933 Kč 3 250 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Stylový stojan na čerpání vody do zahrady v imitaci světlého dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylový vodní sloupek Wood světlé dřevo pro snadnou extrakci vody z podzemní nádrže

Stylový způsob odběru vody v zahradě. Jeho předností je jeho jednoduchá montáž a vzhled. Je vyroben z kvalitního UV stabilního plastu, který je odolný proti jakémukoliv počasí. Jeho vzhled imituje přírodní světlé dřevo, které bude skvěle ladit do stromové zahrady. Sloupek je vespod napojen na zahradní hadici (3/4").

Součástí balení je již chromovaný kohoutek 3/4".

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní vodní sloupky a vodní fontány
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Délka: 13 cm
Šířka: 13 cm
Výška: 100 cm

Prezentační video jak v zahradě připojit odběrná místa dešťové vody

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.