Zavlažovací hadice Bradas Aqua-Drop 1/2" - 15 m

Kód: WAD1/2015
357 Kč –17 %
Zavlažovací hadice Bradas Aqua-Drop 1/2" - 15 m
357 Kč –17 % 294 Kč 243 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Hadicový postřikovač vyroben ze 100% recyklované pryže s průsakem vody po celé délce a vysokou úsporou vody. Vhodné pro zavlažování hůře přístupných míst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zavlažovací hadice Bradas Aqua-Drop 1/2" - 15 m

Trávníkový hadicový postřikovač s délkou 15 m a intenzitou kapání 0,76-1,26 l/min při tlaku 0,7 bar. Délku hadice je možné prodloužit o dalších 15 m se zachováním potřebných vlastností.

Díky funkci Quick Connect lze připojit snadno a rychle zahradní hadici. Hadicový postřikovač je na jednom konci ukončen závitem, kterým se lze připojit ke zdroji vody, případně díky rychlospojce připojit i další hadicový zavlažovač. Na druhém konci je zakončen závitem a záslepkou, díky čemuž lze připojit zavlažovací hadici nebo běžnou zahradní hadici.

Hadicový postřikovač je možné zakrýt např. kůrou, lze ho však uložit i pod zem (max. 20 cm). Do postřikovače se nesmí použít horká voda a je nutno ji chránit před přímým sluncem (např. kůrou) i mrazy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní hadice
Hmotnost: 1.4 kg
Délka: 15 m

Prezentační video zavlažovací hadice Aqua-Drop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bradas byla založena v roce 1989 a patří mezi významné polské výrobce a distributory produktů pro zahradu, zavlažování a hobby.

Výrobky testují nejdříve u sebe na zahradě, poté jsou buď vypuštěny na trh, nebo ještě zdokonalovány. Společnost Bradas patří mezi největší dovozce hadic v Evropě a jejich nabídka zahrnuje univerzální zahradní kování, hadice, nářadí, technické přípojky atd.