Zavlažovací hadice Bradas Aqua-Drop 1/2" - 15 m

Kód: WAD1/2015
Neohodnoceno
Značka: Bradas
357 Kč 295 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
11.4.2023

Hadicový postřikovač vyroben ze 100% recyklované pryže s průsakem vody po celé délce a vysokou úsporou vody. Vhodné pro zavlažování hůře přístupných míst.

Detailní informace

16 let zkušeností
16 let zkušeností
Více než 250 dokončených realizací po celé České republice.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Platí na všechny podzemní nádrže a ostatní objednávky nad 12 000 Kč.
Kvalitní poradenství
Kvalitní poradenství
Konzultace zdarma prostřednictvím e-mailu či telefonu.
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše pro hospodaření s dešťovou vodou na jednom místě.

Detailní popis produktu

Zavlažovací hadice Bradas Aqua-Drop 1/2" - 15 m

Trávníkový hadicový postřikovač s délkou 15 m a intenzitou kapání 0,76-1,26 l/min při tlaku 0,7 bar. Délku hadice je možné prodloužit o dalších 15 m se zachováním potřebných vlastností.

Díky funkci Quick Connect lze připojit snadno a rychle zahradní hadici. Hadicový postřikovač je na jednom konci ukončen závitem, kterým se lze připojit ke zdroji vody, případně díky rychlospojce připojit i další hadicový zavlažovač. Na druhém konci je zakončen závitem a záslepkou, díky čemuž lze připojit zavlažovací hadici nebo běžnou zahradní hadici.

Hadicový postřikovač je možné zakrýt např. kůrou, lze ho však uložit i pod zem (max. 20 cm). Do postřikovače se nesmí použít horká voda a je nutno ji chránit před přímým sluncem (např. kůrou) i mrazy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní hadice
Hmotnost: 1.5 kg
Délka: 15 m

Prezentační video zavlažovací hadice Aqua-Drop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bradas byla založena v roce 1989 a patří mezi významné polské výrobce a distributory produktů pro zahradu, zavlažování a hobby. Výrobky testují nejdříve u sebe na zahradě, poté jsou buď vypuštěny na trh, nebo ještě zdokonalovány. Společnost Bradas patří mezi největší dovozce hadic v Evropě a jejich nabídka zahrnuje univerzální zahradní kování, hadice, nářadí, technické přípojky atd.