Aband 10000 l podzemní nádrž na dešťovou vodu Abplast

Kód: ABARP10000N
Tip banner-nadrz
Značka: Abplast
ZDARMAZDARMA
Aband 10000 l podzemní nádrž na dešťovou vodu Abplast
68 999 Kč 57 024 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
3.5.2024

Aband 10000 l je podzemní akumulační nádrž na dešťovou vodu od českého výrobce Abplast. Nádrž je monolitická a samonosná, její instalace nevyžaduje beton. Objem 10000 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 230 až 280 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzemní akumulační nádrž na dešťovou vodu Aband 10000 l od českého výrobce Abplast

Dodávaná včetně bezpečnostního krytu s UV stabilizací a vtokového těsnění.

Objem nádrže 10000 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 230 do 280 m2.

Jedná se o skutečně kvalitní monolitickou nádrž, při jejíž výrobě je dbáno na statické vlastnosti a každý kus prochází přísnou výstupní kontrolou!

Nátok standardně vrtáme v dimenzi DN 160 a přepad v dimenzi DN 110. Na přání ale lze velikost dimenze změnit. Umístění nátoku a přepadu si lze vybrat, neboť je možný ze všech 4 stran.

Síla stěny akumulační nádrže je v průměru 12 mm. Krytí válce nádrže může být bez dalšího statického posouzení a zajištění max. 650 mm.

K podzemní nádrži je možné zakoupit nástavec pro hlubší uložení a k poklopu bezpečnostní plastový zámek.

Nádrže jsou vyráběny v České republice metodou rotačního tváření polyetylenu do formy (rotomoulding), což umožňuje bezešvé provedení.

Nádrže Aband nesmí být instalovány do míst s pojezdem automobilů. Zvládají pouze pochozí zatížení nebo zahradní sekačku.

Podzemní nádrže Aband nejsou určeny do podzemní vody, pro tu máme speciální nízké robustní nádrže Iris nebo Li-Lo. Obetonování nádrží Aband není přípustné. Nádrže Aband je třeba obsypávat drceným kamenivem frakce 0-16 mm. Stejně tak jako podklad slouží drcené kamenivo frakce 0-16 mm v tloušťce 150 – 200 mm. Základová vrstva by měla být hutněna vibrační deskou min. 100 kg.

Rádi byste z této nádrže vytvořili retenční nádrž na dešťovou vodu s regulovaným odtokem? Žádný problém. Kontaktujte nás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podzemní nádrž na dešťovou vodu Aband
Záruka: 10 let
Hmotnost: 350 kg
Objem v litrech: 10000
Typ nádrže: Monolitická
Materiál: Polyetylen
Maximální možnost zatížení: Pochozí
Počet otvorů: 2
Dimenze nátoku a přepadu: DN 110, DN 125, DN 160
? Maximální krytí v mm: 650
Vhodný obsyp: Drcené kamenivo 0/16
Vhodné do podzemní vody: Ne
Tvar nádrže: Oválná
Délka: 322 cm
Šířka: 235 cm
Výška: 275 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Abplast je ryze česká firma s dlouholetou tradicí a velkými zkušenostmi v oblasti výroby a prodeje plastových výrobků jako jsou bazény, bazénové zastřešení, nádrže, jímky, čistírny, septiky, vodoměrné šachty a mnoho dalších. Jejich produkty najdete u mnoha spokojených zákazníků po celé České republice a dalších 10 zemích Evropy.

Jednou ze specializací firmy je kompletní řešení odpadních a dešťových vod, včetně specifických poptávek z chemického, zemědělského, potravinářského průmyslu i dalších odvětví. Jedná se o autorizovanou distributorní síť biologických čistíren odpadních vod slovenského výrobce Aquatec. Abplast je firma rodinného charakteru s individuálním přístupem a velkým důrazem na kvalitu prodávaných výrobků.

Na našem e-shopu můžete od tohoto výrobce najít například vodoměrnou šachtu Abplast Natur 1200 x 1500 mm.