DC 9000 l nadzemní nádrž Elkoplast

Kód: 257-70812
51 257 Kč 42 361 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Velkokapacitní nadzemní nádrž o objemu 9000 l nejen na dešťovou vodu. V nádrži je možné skladovat vodu a chemikálie v zemědělství, ovocnářství, vinařství, výrobních firmách apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velkokapacitní nadzemní akumulační nádrž DC 9000 l

Nadzemní nádrže DC jsou vyrobené z jednoho kusu, zaručují dokonalou těsnost díky použití bezešvé technologie (odlévání plastu, tzv. rotomoulding). S prázdnou nádrží je možné snadno manipulovat díky manipulačním okům v horní části nádrže.

Nádrže jsou určeny pro nadzemní instalaci. Mají relativně nízkou hmotnost a jsou vyrobeny z kvalitního polyethylenu s potravinářským atestem. Jsou odolné proti většině agresivních chemikálií a UV (neblednou). Nekorodují, jsou bezúdržbové a plně recyklovatelné.

Plocha určená k umístění nádrže musí být zarovnaná a zhutněná, bez ostrých hran nebo nerovností. Nejvhodnější provedení je železobetonová deska s kari sítí o síle úměrné velikosti a možnému zatížení nádrže. Pro nádrž DC 9000 l doporučujeme kari síť o průměru drátu 8 mm s oky o velikosti 100 x 100 mm a tloušťce betonové desky 180 mm.

Nádrž DC 9000 l je standardně dodávána v zelené barvě. V případě zájmu je možné se domluvit na jiné barvě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Velkokapacitní nadzemní nádrže na dešťovou vodu
Záruka: 5 let
Hmotnost: 220 kg
Objem v litrech: 9000
Délka: 244 cm
Šířka: 244 cm
Výška: 233 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Elkoplast je česká rodinná výrobní společnost působící především v oblasti odpadového hospodářství (produkty pro sběr, třídění, přepravu a zpracování odpadů) a hospodaření s vodou (nádrže na dešťové i splaškové vody a další kapaliny).

Na našem e-shopu můžete od tohoto výrobce najít například podzemní nádrž na dešťovou vodu Neptun 6000 litrů.