Filtrační šachta Drainstar DN 400 pojízdná

Kód: 340144
ZDARMAZDARMA
Filtrační šachta DRAINSTAR DN 400 pojízdná
15 075 Kč 12 459 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení

Praktická filtrační šachta před podzemní nádrž na dešťovou vodu nebo vsakovací objekt s pojízdným poklopem do 3,5 t. Výhodou této filtrační šachty je stejná výška nátoku a odtoku. Vyčistí větvičky, listí a nečistoty do velikosti menší než půl milimetru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační šachta DRAINSTAR DN 400 s vyjímatelným košem, pojízdná do 3,5 t

Filtrační šachta, kterou doporučujeme před akumulační nádrže nebo vsakovací objekty. Její velkou výhodou je, že neztratíte výšku díky nátoku a odtoku na stejné úrovni. Díky jemnému nylonovému koši se do objektu nedostane listí, větvičky a podobné nečistoty. Šachtu je třeba pravidelně čistit. Jak často záleží na přítomnosti stromů v okolí. Výhodou filtrační šachty proti filtračnímu koši pod nátok do akumulační nádrže je její snadnější čištění. Stačí uvolnit jeden šroub a jednoduše vytáhnout koš. Poklop nádrže je na tři šrouby a jeho vyndání je složitější.

Filtrační šachta DRAINSTAR DN 400 zvládá vyfiltrovat až 500 m2 odvodňovaných střech.

Tuto filtrační šachtu nabízíme i v provedení s pochozím poklopem.

Základní vlastnosti filtrační šachty

  • Filtrační koš s otvory 0,35 mm.
  • Nastavitelná shodná hloubka dna nátokového i odtokového potrubí (DN 110 nebo DN 160) 570 - 780 mm.
  • Možnost prodloužit pomocí prodlužovacího modulu 500 mm (možno zkrátit).
  • Dno šachty obsahuje dva otvory průměru 5 mm. Díky jim odtéká zbylá voda (funkce sifonu) a vsakuje se do podloží. Proto je nutné dno obalit do cca 1 m2 geotextilie a podsypat štěrkem.

Účinnost filtrace z pohledu dotace Dešťovka je 95 %.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační a nátokové šachty na dešťovou vodu
Hmotnost: 17 kg
Dimenze nátoku: DN 110, DN 160
? Maximální velikost střechy: 500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.