Klidný nátok

Kód: X330140
2 478 Kč 2 048 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení
Klidný nátok pro umístění do nádrže na dešťovou vodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klidný nátok pro umístění na dno nádrže na dešťovou vodu

Účelem klidného nátoku je, aby natékající voda nečeřila hladinu a plovoucí sání od čerpadla se nezanášelo. Při použití plovoucího sání nelze použít filtrační koš v nádrži. Klidný nátok je možno připojit na potrubí DN 110.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní příslušenství pro hospodaření s dešťovou vodou
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.