Flat 5000 l plochá podzemní nádrž na dešťovou vodu Graf

Kód: 295126
banner-nadrz
Značka: Graf
50 830 Kč 42 008 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
4.7.2024
Možnosti doručení

Ploché podzemní nádrže Flat od německého výrobce Graf jsou monolitické a samonosné. Jejich instalace nevyžaduje beton a díky plochému tvaru je velmi jednoduchá. Objem nádrže 5000 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 110 do 130 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plochá podzemní akumulační nádrž na dešťovou vodu Flat 5000 l z řady 4rain od německé společnosti Graf

Objem nádrže 5000 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 110 do 130 m2.

Nádrže jsou vyráběny v Německu pod značkou 4rain, která je ochrannou známkou společnosti Otto Graf GmbH. Nádrže jsou vyráběny metodou vyfukování polyetylenu do formy, což umožňuje bezešvé provedení.

Nádrž má v sobě jeden otvor DN 110 opatřen těsněním. Nádrž je dodávána zároveň i s pochozím poklopem a šachtovou kopulí, která obsahuje otvory pro nátokové potrubí a je otočná o 360°. Maximální přípustné krytí zeminou je dáno délkou šachtové kopule (780 mm). Kopule může být zkrácena na minimálně 400 mm.

Nejnižší otvor v nádrži se obvykle používá pro bezpečnostní přeliv do vsaku nebo kanalizace. Otvory v kopuli slouží k napojení nátokových potrubí a pro průchod vedení od čerpadla, kabelů atd.

Podzemní nádrže Flat obsahují nosné trubky, které zajišťují její stabilitu. Tyto trubky je vždy nutné před usazením a zasypáním nádrže zkontrolovat, že jsou umístěny na určených pozicích (dle montážního návodu).

Podzemní nádrž Flat není možné instalovat v místech s provozem vozidel.

Nádrže Flat nejsou určeny do podzemní vody, pro tu máme speciální nízké robustní nádrže Iris nebo Li-Lo. Obetonování nádrží Flat není přípustné.

Rádi byste z této nádrže vytvořili retenční nádrž na dešťovou vodu s regulovaným odtokem? Žádný problém. Kontaktujte nás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ploché podzemní nádrže na dešťovou vodu Flat
Záruka: 15 let
Hmotnost: 240 kg
Objem v litrech: 5000
Zařazení dle objemu: Střední nádrže (4000 l - 9999 l)
Typ nádrže: Monolitická
Materiál: Polyetylen
Maximální možnost zatížení: Pochozí
Počet otvorů: 4
Dimenze nátoku a přepadu: DN 110
? Maximální krytí v mm: 780
Vhodný obsyp: Drcené kamenivo 4/8, Drcené kamenivo 8/16
Vhodné do podzemní vody: Ne
Tvar nádrže: Plochá
Délka: 245 cm
Šířka: 210 cm
Výška: 134 cm

Instalace podzemní nádrže Flat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.