Gardena Pipeline startovací sada

Kód: 8255
2 850 Kč 2 355 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
3.5.2024

Gardena Pipeline startovací sada s dvěma vodními zásuvkami obsahující důležité prvky pro komfortní stáčení vody jak v domě, tak na zahradě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gardena Pipeline výhodná startovací sada pro dva odběrné body

Tato výhodná sada obsahuje materiál pro dva odběrné body a lze ji libovolně prodlužovat. Pomocí připojovací krabice je voda rozváděna podzemním propojovacím potrubím z vodovodního kohoutu. Propojovací potrubí Gardena rozvádí vodu do trvale nainstalovaných vodních přípojek a následně pomocí jednoduchého nacvaknutí hadice vodu lze kdykoliv odebírat.

Pokud zrovna není voda čerpána, připojovací krabici a vodní přípojky chrání kryt před proniknutím nečistot. Zapuštěné oblé víko se při otevření zanoří do připojovací krabice a vodní přípojky, čímž nebrání při sekání trávy.

Filtr, který je odnímatelný, zabraňuje průniku nečistot v případě, pokud je víko otevřené.

Vypouštěcí ventil umožní snadné zazimování celého systému.

Dodávka obsahuje 1 sadu přípojek systému Profi Maxi-Flow, 1 připojovací krabici, 2 vodní přípojky, 1 T-kus, 3 přípojky 25 mm s 3/4" vnitřním závitem, 1 T-kus 25 mm s 3/4" vnitřním závitem a 1 vypouštěcí ventil.

Dalšími nutnými součástkami pro instalaci jsou propojovací potrubí Gardena 25 mm a zahradní hadice 3/4" odpovídající délky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odběrné šachty
Hmotnost: 2.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Gardena byla založena v Německu roku 1961, přičemž zprvu prodávali francouzské zahradní nářadí. Zásadním průlomem bylo představení výrobku řady Original Gardena Systém v roce 1968. Dnes je společnost Gardena v oboru péče o zahradu upřednostňována miliony majitelů domů a zahrad po celém světě, a to především z toho důvodu, že výrobky Gardena nabízí ucelenou řadu veškerého potřebného vybavení.

Na našem e-shopu od tohoto výrobce naleznete například čerpadlo do sudu Gardena 4700/2 Inox automatic.