Ventilová šachtice Jumbo

Kód: 11211
1 399 Kč –41 %
Ventilová šachtice Jumbo
1 399 Kč –41 % 822 Kč 679 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Obdélníková šachtice k ochraně pod zemí umístěných prvků AZS, např. elektromagnetických nebo rychlospojných ventilů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ventilová obdélníková šachtice Jumbo k rodinným domům

Ventilová šachtice určena pro ochranu důležitých prvků AZS, které slouží k zavlažování zahrady. Nejčastěji se jedná o elektromagnetické ventily nebo rychlospojné ventily. Dále zároveň vymezují manipulační prostor tak, aby byl možný pohodlný přístup k prvkům (a jejich následný servis).

Víko šachtice je opatřeno ochranným zajišťovacím šroubem a otvory na potrubí by se měly vyhotovovat výhradně pomocí vykružováku. Víko je zelené barvy o velikosti 50 x 36 cm, základna je o velikosti 64 x 50 cm.

Při instalaci šachtice prosím berte v potaz to, že by se neměl narušovat spodní lem šachtice, neboť hrozí ztráta torzní tuhosti a provalení stěny dovnitř vlivem zemního tlaku.

Šachtice je určena pro umístění čtyř až pěti 1“ elmag. ventilů, případně pro osazení hlavní sestavy. Je vhodná k rodinným domům, případně i do míst s málo exponovanými plochami. Šachtice není určena pro pojezd těžší zahradní technikou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odběrné šachty
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hunter Industries je rodinná globální společnost, která poskytuje vysoce kvalitní a efektivní řešení pro závlahový systém.

Na našem e-shopu můžete od tohoto výrobce naleznout ventilovou šachtici Jumbo.