Hladinoměr eStudna - online wifi ukazatel stavu hladiny

Kód: ESTUDNA
5 940 Kč 4 909 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
5.6.2024
Možnosti doručení

Online zařízení eStudna umožňuje sledování výšky hladiny vody ve vaší nádrži na dešťovou vodu pomocí mobilní aplikace pro Android nebo iOS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hladinoměr eStudna - online wifi ukazatel stavu hladiny v nádrži s mobilní aplikací

Online zařízení eStudna umožní on-line sledování výšky hladiny vody ve studni nebo nádrži (v rozsahu 0 - 5m), stačí pouze připojit eStudnu na domácí wifi. Aktuální data máte kdykoliv k dispozici ve webové stránce nebo v mobilní aplikaci. Díky on-line datům můžete rychle reagovat na prudké změny hladiny a ekonomicky hospodařit se zásobami vody. V aplikaci si také můžete nastavit zasílání alarmových hlášení e-mailem, např. při překročení maximální nebo minimální hladiny vody.

Hlavní výhody hladinoměru eStudna

 • Připojení přes wifi
 • Online informace o aktuální hladině vody v mobilu
 • Přehledný graf s historií hladiny
 • Funkce alarmu s hlášením na mobil
 • Obsahuje jeden výstup s relé schopným spínat 250 Vstř / 10 A

Balení hladinoměru eStudna obsahuje:

 • 1x vyhodnocovací jednotka eStudna
 • 1x čidlo výšky hladiny 0 - 5 m s kabelem 6 m, průměr koncovky 29 mm
 • 1x kloubová prutová wifi anténa 2 dB

Detailní popis hladinoměru eStudna

Zařízení eStudna umožní on-line sledování výšky hladiny vody ve studni nebo nádrži, stačí pouze připojit eStudnu na domácí wifi. Aktuální data máte kdykoliv k dispozici na webové stránce nebo v aplikaci mobilního telefonu. Díky on-line datům můžete rychle reagovat na prudké změny hladiny a ekonomicky hospodařit se zásobami vody. V aplikaci si také můžete nastavit zasílání alarmových hlášení e-mailem, např. při překročení maximální nebo minimální hladiny vody.

Instalace zařízení eStudna je velmi jednoduchá. Tlakové čidlo ponoříte do studny nebo nádrže, vyhodnocovací jednotku připojíte k napájení 230V a spárujete s domácí wifi.

Pro párování vyžaduje eStudna mobilní telefon nebo tablet s podporou Bluetooth 4.0 nebo vyšší verzi.

Naměřené hodnoty se zobrazují jak v mobilní aplikaci chytrého telefonu, tak i na webové stránce. Máte tedy kdykoliv on-line přístup k naměřeným datům. Ve webové aplikaci jsou naměřené hodnoty hladiny vody přehledně zpracovány do grafu.

Všechna naměřená data jsou archivována po dobu 3 měsíců, takže je možné sledovat i historii měření.

 • On-line aktuální hladina vody
 • Přehledný graf s historií hladiny
 • Nastavení alarmu při překročení minimální nebo maximální hladiny
 • Ovládání spínání čerpadla v automatickém režimu nebo přes webovou aplikaci

eStudna navíc obsahuje jeden výstup s relé. Pokud k tomuto výstupu zapojíte čerpadlo, můžete ho ovládat. Zapínání a vypínání čerpadla může fungovat v automatickém režimu, který si nastavíte v aplikaci. Druhou možností je spouštět čerpadlo pouhým kliknutím na tlačítko v aplikaci, tedy vzdáleně bez nutnosti osobní přítomnosti u čerpadla.

V aplikaci eStudna máte vždy a odkudkoliv aktuální informace o hladině vody.

eStudna je nový pomocník pro co nejlepší využití zásob vody ve studni nebo nádrži.

Ovládání hladinoměru eStudna z mobilního telefonu

Aplikace pro Android a iOS - pro jednodušší a pohodlné ovládání a správu zařízení z řady GSM a wifi aplikací se vyvinula aplikace určená pro smartphone s Android nebo iOS. Tato aplikace je ke stažení zdarma a bez omezení.

Aplikaci lze nainstalovat z Google Play (Obchod Play) nebo Apple Store po zadání slova „CML SEA„. Po nainstalování aplikace proveďte první registraci, kdy do párovacího kódu vyfoťte QR kód zařízení, který je vložen na štítku v obchodním balení eStudna.

On-line data na webové stránce - naměřené hodnoty včetně historie můžete sledovat a přehledně si zobrazit na webové stránce cml.seapraha.cz

Přímo z webové stránky také můžete ovládat výstup nebo si nastavit e-maily s alarmovými hlášeními.

Jako příslušenství lze doobjednat sadu konektorů s krytím IP65 - ochrana před tryskající vodou (2 pin male + 2 pin female), letovací na kabel. Uveďte do poznámky v objednávce. Upozorňujeme, že koncovky nejsou určeny pro  ponoření do vody. 

Čidlo hladinoměru eStudna

Čidlo je provedeno z nerezové oceli a obsahuje membránu pro měření tlaku. Čidlo pracuje na principu diferenčního měření tlaku, a proto je osazeno kompenzační kapilárou. Kapilára je pak vedena uprostřed připojovacího kabelu společně s elektrickými vodiči. Kapilára je pak společně s vodiči vyústěna v modrém konektoru (koncovce). Je proto důležité, aby konektor byl vždy nad hladinou vody. Pokud do konektoru pronikne voda, přes kapiláru zateče do elektroniky čidla a dojde ke zničení čidla.

Parametry hladinoměru eStudna

 • Napájení: 230 Vstř
 • Spotřeba: typ. 1,5W
 • Vstup čidla hladiny: 1x 0-5 m
 • Digitální výstup: 1x kontakt relé 230V / 10A
 • wifi modul: pásmo 2,4 Ghz
 • Bluetooth: verze 4.2 a vyšší
 • Provozní teplota: -20 °C až +45 °C
 • Rozměry (bez wifi antény): 170 x 85 x 55 mm
 • Krytí: IP65
 • Čidlo výšky hladiny: délka kabelu 6 m, koncovka průměr 29 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hladinoměry na měření výšky hladiny vody
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Délka: 17 cm
Šířka: 9 cm
Výška: 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Sea spol. s r.o. byla založena v roce 1992 jako ryze česká soukromá firma bez účasti zahraničního kapitálu. Firma se specializuje na vývoj, výrobu a dodávky elektroniky, a to především v oblasti GSM aplikací (GSM modemy, GSM routery a GSM komunikátory pro monitoring a dálkové ovládání), PLC programovatelných automatů FATEK a zákaznických řešení.

V našem sortimentu můžete najít jejich online hladinoměr eStudna s mobilní aplikací pro kontrolu stavu hladiny v nádrži na dešťovou vodu nebo ve studni.