Kompostér Ecomaster 300 l

Kód: ELKO255-70230
1 113 Kč 920 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Plastový kompostér Ecomaster o objemu 300 litrů je skvělým pomocníkem pro urychlování kompostu hodící se na každou zahradu. Vytvořte si zdarma vlastní kvalitní hnojivo a podpořte tak zdravý růst rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompostér Ecomaster 300 l

Zapojte se do udržitelného zpracování bioodpadu s kompostérem Ecomaster. Tento kompostér s kapacitou 300 litrů je ideálním řešením pro vytváření živného kompostu z organického odpadu a podpoří ekologický přístup k péči o zahradu nebo zemědělskou plochu.

Kompostér Ecomaster představuje spojení jednoduché obsluhy a efektivního zpracování bioodpadu. Jeho kompaktní design v neutrálním odstínu poskytuje dostatek prostoru pro tvorbu kvalitního kompostu bez náročné instalace.

Výhody kompostéru Ecomaster 300 l:

  • Kompaktní design: Vhodný pro menší zahrady a venkovní prostory.
  • Jednoduchá obsluha: Snadno naplňte, otáčejte a vyprazdňujte kompostér.
  • Udržitelnost: Přispějte k ochraně životního prostředí tím, že snížíte množství bioodpadu na skládkách.
  • Kvalitní kompost: Vytvářejte živnou půdu pro rostliny a květiny.

Přiveďte ekologii do své zahrady s kompostérem Ecomaster 300 l. Tento kompaktní a účinný kompostér umožní vytvářet cenný kompost z organického odpadu, což má pozitivní vliv na zahradu a životní prostředí.

Mezi bioodpad patří:
listí, tráva, plevel, zbytky ovoce, zeleniny, čajové sáčky, kávová sedlina, zbytky rostlin, piliny, dřevní štěpka z větví stromů a keřů, hlína z květináčů, spadané ovoce, zbytky pečiva i vařených jídel, skořápky z vajíček a ořechů, lepenka, papírové kapesníky, ubrousky, zvadlé květiny, zemina z květináčů, posekaná tráva, větvičky, plevel, podestýlka a trus domácích zvířat, piliny a popel ze dřeva, stará zemina, peří, chlupy, vlasy, jedlý olej (v menším množství a nasáknutý do savého ubrousku nebo pilin).

Mezi bioodpad nepatří:
zbytky jídel (tzv. gastro odpad), jedlé oleje, kosti, maso, kůže, uhynulá zvířata, exkrementy masožravých zvířat, znečištěné piliny a všechny další biologicky nerozložitelné odpady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompostéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
Objem v litrech: 300
Barva: Černá
Materiál: Polypropylen
Délka: 600 mm
Šířka: 600 mm
Výška: 900 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.