Kompostér Ecoking 400 l zelený

Kód: ELKO255-70173
1 319 Kč 1 090 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Plastový kompostér Ecoking o objemu 400 litrů je skvělým pomocníkem pro urychlování kompostu hodící se na každou zahradu. Vytvořte si zdarma vlastní kvalitní hnojivo a podpořte tak zdravý růst rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompostér Ecoking 400 l zelený

Podlahová půdní mřížka není součástí balení.

 

Vytvářejte zdravý kompost a snižte množství bioodpadu na skládce s kompostérem Ecoking 400 l v osvěžující zelené barvě. Kompostér byl vyvinut s ohledem na snadné použití a efektivní zpracování organického odpadu, což umožní přispět k ochraně životního prostředí a zároveň získat cenný kompost pro zahradnické projekty.

Kompostér Ecoking vyniká svou odolnou konstrukcí a velkou kapacitou, což ho činí ideálním pro prostorné zahrady a zahrádky. Jeho zelený design se bude snadno začleňovat do venkovního prostoru a vytvoří užitečný kompost pro rostliny a zahrádkářské potřeby.

Výhody Kompostéru Ecoking 400 l:

  • Velký objem: 400 litrů místa pro kompostování, ideální pro rozrůstající se zahradní odpad.
  • Stylový design: Osvěžující zelená barva dodá venkovnímu prostoru moderní vzhled.
  • Snadné plnění a vyprazdňování: Kompostér byl navržen tak, aby byl jednoduchý na použití.
  • Trvanlivá konstrukce: Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost.
  • Ochrana životního prostředí: Přispějte ke snížení množství odpadu a vytvořte cenný kompost.

Udržujte zahradu zdravou a ekologickou s kompostérem Ecoking 400 l v zeleném provedení. Přidejte se k těm, kteří aktivně přispívají k ochraně životního prostředí a vytvářejí užitečný kompost pro své rostliny.

Mezi bioodpad patří:
listí, tráva, plevel, zbytky ovoce, zeleniny, čajové sáčky, kávová sedlina, zbytky rostlin, piliny, dřevní štěpka z větví stromů a keřů, hlína z květináčů, spadané ovoce, zbytky pečiva i vařených jídel, skořápky z vajíček a ořechů, lepenka, papírové kapesníky, ubrousky, zvadlé květiny, zemina z květináčů, posekaná tráva, větvičky, plevel, podestýlka a trus domácích zvířat, piliny a popel ze dřeva, stará zemina, peří, chlupy, vlasy, jedlý olej (v menším množství a nasáknutý do savého ubrousku nebo pilin).

Mezi bioodpad nepatří:
zbytky jídel (tzv. gastro odpad), jedlé oleje, kosti, maso, kůže, uhynulá zvířata, exkrementy masožravých zvířat, znečištěné piliny a všechny další biologicky nerozložitelné odpady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompostéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
Objem v litrech: 400
Barva: Zelená
Materiál: Polypropylen
Délka: 700 mm
Šířka: 700 mm
Výška: 830 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.