Podlahová mříž pod kompostér Thermoking

Kód: ELKO255-70824
569 Kč 470 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Podlahová mříž ke kompostéru Thermoking chrání vnitřní prostor před vnikem škůdců. Umožňuje přístup mikroorganismů do kompostéru a zároveň jej chrání před hlodavci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podlahová mříž pod kompostér Thermoking

Zabezpečte optimální podmínky pro kompostér Thermoking s podlahovou mříží. Tato podlahová mříž byla navržena tak, aby zajistila správné větrání, odvodnění a ochranu kompostéru i jeho okolí.

Podlahová mříž je nezbytným doplňkem pro kompostér Thermoking. Díky svému inovativnímu designu umožňuje vzduchu proudit kolem kompostéru, což podporuje kompostovací proces a pomáhá minimalizovat nepříjemné zápachy. Tato mříž také zajišťuje, že se voda odvodňuje rychle a efektivně.

Výhody podlahové mříže pro kompostér Thermoking:

  • Optimální větrání: Pomáhá udržet kompostér čerstvý a zdravý pro vytváření kvalitního kompostu.
  • Efektivní odvodnění: Zabraňuje zadržování nadměrné vlhkosti kolem kompostéru.
  • Kvalitní materiál: Vyrobena z odolného materiálu, který je vhodný pro venkovní použití.
  • Snadná instalace: Jednoduchá instalace pod kompostér Thermoking.

S podlahovou mříží pod kompostér Thermoking získáte klíčový doplněk pro optimální kompostování. Udržujte kompostér čerstvý, zajišťujte efektivní odvodnění a minimalizujte nepříjemné zápachy s touto praktickou podlahovou mříží. Vaše kompostování bude díky ní ještě účinnější a udržitelnější.

Mříž je univerzální. Na příslušnou velikost kompostéru lze vylomit v připravených místech na mříži. Otvory mají velikost 10 x 10 mm.
 
Mříž je určena pro více kompostérů Thermoking a lze ji upravit odlomením částí na požadované rozměry:
 
Thermoking 900: 98 x 98 cm
Thermoking 600: 90 x 90 cm
Thermoking 400: 74 x 74 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompostéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Barva: Černá
Materiál: Polypropylen
Délka: 980 mm
Šířka: 980 mm
Výška: 40 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.