Sběrač dešťové vody De Luxe šedý

Kód: 503015
Neohodnoceno
Značka: Graf
725 Kč 599 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
12.6.2023

Spolehlivě odfiltruje velké kontaminanty (např. listy). Maximální plocha střechy 80 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sběrač dešťové vody se sítem šedý

Spolehlivě odfiltruje velké kontaminanty (např. listy). Zabraňuje přetečení plných nadzemních nádrží a sudů na dešťovou vodu.

Sběrač De Luxe lze snadno přepínat z letního na zimní použití.

Průměr svodu (okapu) 7-10 cm. Připojovací hadice 3,2 cm (1 1/4 ”) boční vývod, s hadicí a šroubovým připojením (součást balení). Maximální plocha střechy 80 m2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sběrače dešťové vody
Hmotnost: 0.25 kg
? Maximální velikost střechy: 80
Délka: 15 cm
Šířka: 15 cm
Výška: 15 cm

Montážní video ke sběrači De Luxe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.