Sběrač dešťové vody Speedy

Kód: 503040
Tip
Značka: Graf
1 399 Kč 1 156 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Sběrač dešťové vody do okapové roury 70 - 100 mm. Rychlá montáž, letní/zimní provoz. Vše potřebné součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sběrač dešťové vody Speedy

Jeho velkou výhodou je rychlá instalace bez potřeby demontáže okapového svodu. Pro svody 70 - 100 mm.

Pro odvodňované plochy až 80 m2.

Při letním provozu funguje tak, že čistá voda teče do nádrže, dokud se tam vejde. Větší nečistoty (listí, větvičky) tečou okapovým svodem dolů.

Při naplnění nadzemní nádrže slouží Speedy jako přepad vody, která se do nádrže nevejde. Voda pak teče dále dolů okapovou rourou. Při přepnutí na zimní provoz teče veškerá voda dolů okapovým svodem a neteče do nádrže.

Balení obsahuje Speedy filter, vrták, těsnění a flexi hadici průměr 1 1/4" (vnější průměr 42,4 mm).

Doplňkové parametry

Kategorie: Sběrače dešťové vody
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
? Maximální velikost střechy: 80
Funkce proti přetečení: Ano
Průměr okapového svodu (mm): 76, 80, 87, 100
Přepínání letní/zimní provoz: Ano
Typ okapového svodu: Kulatý

Prezentační video sběrače Speedy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Sběrač dešťové vody Speedy 22.7.2023 16:16
Dobrý den, lze prosim připojit delší propojovací hadici? Chtěl bych nádobu na vodu několik metrů daleko. Děkuji. M. Černý
Odpovědět
JV Avatar autora 24.7.2023 11:53
Dobrý den, ano, je možné připojit delší hadici. Sběrač však funguje také jako bezpečnostní přepad ve chvíli, kdy dojde k naplnění nádrže a voda pak dále pokračuje okapovým svodem. Toto může být problematické zajistit při větší vzdálenosti. Bohužel společnost Graf nenabízí delší originální hadici, takže bude v případě potřeby nutné ji zakoupit od jiného výrobce.

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.