Aquatec Mikroprocesor AQC basic

Kód: AQCB
4 253 Kč 3 515 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Zařízení pro efektivní řízení chodu ČOV AT.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednotka Mikroprocesor AQC Basic

Automatická jednotka, která se stará o regulaci chodu dmychadla. Použitím této jednotky se celkově zefektivní a zkvalitní čistící procesy uvnitř ČOV podle aktuálního zatížení čistírny.

Díky nastavitelným režimům pro víkendový provoz nebo režimu dovolená je možné ČOV instalovat i na chaty a chalupy, které nejsou celoročně obývány. Jednotka zvládá i nárazové vyšší zatížení ČOV, například návštěvy, oslavy a další.

Další výhodou je snížení provozních nákladů - dmychadlo není v neustálém provozu, spotřebuje méně elektrické energie a dochází k daleko menšímu opotřebení membrán.

Jednotka také sama akusticky upozorní až bude třeba vyčistit prachový filtr dmychadla, pokud dojde k výpadku elektrického proudu nebo pokud by došlo přímo k poruše dmychadla.

Vlastnosti Mikroprocesoru AQC Basic

  • jednoduché ovládání pomocí dvou tlačítek
  • 10 uživatelských programů
  • ovládání v češtině
  • řídí a kontroluje stav dmychadla
  • záložní baterie
  • kompaktní rozměry

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Slovenská společnost Aquatec VFL s.r.o. se sídlem v Dubnici nad Váhom vznikla, aby na základě dlouholetých zkušeností mezinárodního týmu spolupracovníků v oblasti čištění odpadních vod přinesla inovovaný a unikátní model domovní čistírny odpadních vod, který je též nosným bodem jejich výrobního programu, v rámci kterého nabízí kompletní typovou řadu čistíren odpadních vod domovních, montovaných a kompaktních železobetonových až do 20000 EO.