Čistírna odpadních vod ČOV Aquatec AT10

Kód: AT10
ZDARMAZDARMA
Čistírna odpadních vod ČOV Aquatec AT10
70 059 Kč 57 900 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Samonosná čistírna odpadních vod bez nutnosti obetonování je vyrobena z kvalitního polypropylenu bez přidaného recyklátu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistírna odpadních vod ČOV Aquatec AT10

Samonosná čistírna odpadních vod bez nutnosti obetonování je vyrobena z kvalitního polypropylenu bez přidaného recyklátu. Disponuje certifikací se zařazením do nejvyšší kategorie III, velkou akumulační zónou pro nárazový nátok vody, místem pro odběr vzorků, minimálními provozními náklady a jednoduchou instalací, obsluhou i údržbou.

Součást dodávky čistírny odpadních vod

 • dmychadlo SECOH EL-60N
 • bezpečnostní víko s UV stabilizací a nerezovým zámkem
 • klíč pro zámek
 • gumový prostup DN 50
 • vzduchová hadice
 • chránička vzduchové hadice s průměrem 5 cm

Funkce čistírny odpadních vod

Čištění využívá technologie nízkozátěžové aktivace s aerobní stabilizací kalu. Systém, který je použit v čistírně, je založen na principu kontinuálního biologického čištění odpadních vod. Zároveň disponuje integrovaným prostorem pro akumulaci nárazově protékající vody s vertikálním labyrintem technologie čištění. Díky tomuto systému se dosahuje vysoké kvality vyčištěné vody, navíc má velmi nízké pořizovací i provozní náklady.

Vzhledem k tomu, že kvalita přečištěné vody je na velmi vysoké úrovni, žádný další stupeň přečištění v podobě UV lamp či pískové filtrace není nutný. Přečištěnou vodu lze tak přímo zasakovat do horninového podloží, vypouštět do vodoteče, nebo ji využít pro zálivku zahrady.

Provoz a údržba čistírny odpadních vod

Po usazení a instalaci se musí provést biologické oživení čistírny. To spočívá v napuštění vodou, spuštění dmychadla, kontroly nastavení ventilů a přidání aktivního kalu. Čistírna pracuje automaticky a nevyžaduje trvalou obsluhu. Následná údržba se provádí dle předepsaných intervalů a technologických parametrů čistícího procesu.

Vzhledem k nutnosti provádět takzvané oživování čistírny (princip biologického čištění) je při její koupi každému zajištěno zaškolení a poskytnut celoroční servis.

Parametry čistírny odpadních vod

 • ↕: 2200 mm
 • Ø: 1750 mm
 • maximální denní nátok: 1,2 m3
 • příkon: 74 W při 200 mbar
 • hmotnost: 170 kg
 • ø potrubí: DN 125
 • ↕ přítoku: 1500 mm (možné prodloužit nástavcem)

Doplňkové parametry

Kategorie: Standardní čistírny odpadních vod
Záruka: 10 let
Hmotnost: 170 kg
Počet ekvivalentních obyvatel: 5-9
Délka: 175 cm
Šířka: 175 cm
Výška: 220 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Slovenská společnost Aquatec VFL s.r.o. se sídlem v Dubnici nad Váhom vznikla, aby na základě dlouholetých zkušeností mezinárodního týmu spolupracovníků v oblasti čištění odpadních vod přinesla inovovaný a unikátní model domovní čistírny odpadních vod, který je též nosným bodem jejich výrobního programu, v rámci kterého nabízí kompletní typovou řadu čistíren odpadních vod domovních, montovaných a kompaktních železobetonových až do 20000 EO.