Filtr do nádrže Garden 110

Kód: FDNG110
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

Samočistící filtr do podzemní nádrže na dešťovou vodu na potrubí DN 110 určen pro odvodňovací plochu střech do 150 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samočistící filtr určený do podzemních nádrží na dešťovou vodu Garden 110

Samočistící filtr, který je určen do jakékoli podzemní nádrže na dešťovou vodu, je vhodný pro odvodňovací plochu střech do 150 m2.

Filtr nabízí nulový rozdíl výšky nátoku a odtoku a disponuje filtrační plochou 12,5 x 14 cm.

Lichoběžníkový tvar štěrbin ve filtračním sítu zabraňuje jejich ucpávání nečistotami. Nečistoty menší než průřez štěrbiny snadno propadnou díky jejímu postupně se rozšiřujícímu profilu. Nečistoty hrubší než průřez štěrbiny zůstávají nad filtračním sítem a postupně jsou přitékající vodou posouvány na její konec.

Při prudkém dešti jsou zachycené nečistoty unášeny přebytečnou vodou přepadem z nádrže ven. Na odtok doporučujeme dopojit potrubí a na dno do nádrže nainstalovat klidný nátok. Připojení je jednoduché. Na jednu stranu filtru v nádrži se připojí přítoková trubka, druhá strana filtru se propojí s přepadem nádrže. Přečištěná voda vytéká spodním otvorem do nádrže.

Výhodami toho filtru je, že je možné jej instalovat do jakékoli podzemní nádrže na dešťovou vodu, a to i dodatečně. Dále nulový rozdíl mezi nátokem a odtokem a samočistící schopnost štěrbinové clony filtru.

Účinnost filtru k dotačnímu programu Dešťovka je 85 %. Při instalaci u střech plochy menší než 150 m2 účinnost filtrace stoupá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtry do nádrže na dešťovou vodu
Hmotnost: 1 kg
Dimenze nátoku: DN 110
Velikost ok: 0,3 mm
Délka: 29 cm
Šířka: 22 cm
Výška: 17 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kape Company je českou společností, která se specializuje na filtraci dešťové vody. Nabízí filtrační koše s instalací přímo do nádrže, filtry pro dočištění vody včetně veškerého potřebného příslušenství a kompletní sety pro důkladné čištění dešťovky. Novinkou společnosti je prodej poklopů pro podzemní nádrže na dešťovou vodu.

Na e-shopu najdete od společnosti Kape Company například filtrační koš MD 110.