Filtrační koš pro nádrže Li-Lo

Kód: 330299
3 884 Kč 3 210 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Filtrační koš pro nádrže Li-Lo. Filtruje větvičky a listí z dešťové vody přímo pod nátokovým potrubím v podzemní nádrži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační koš zavěšený na řetízkách a karabině na konzoli rozepřené v šachtové kopuli

Tento koš je speciálně uzpůsoben pro nádrže Li-Lo, které mají malý výškový rozdíl mezi nátokem a odtokem. Proto má tento koš boční nátok, vyztužený obručí DN 110.

Možnost napojení pouze jednoho potrubí DN 110. Případně je možnost dodělat další otvor svépomocí (ale pak už nemůže být koš vrácen).

Účinnost filtrace z pohledu dotačního programu Dešťovka je 100 %.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační koše na dešťovou vodu
Hmotnost: 2 kg
Dimenze nátoku: DN 110
Velikost ok: 0,35 mm
Průměr: 41 cm
Výška: 17,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.