Kompostér Ecomaster 450 l

Kód: ELKO255-72577
1 404 Kč 1 160 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Plastový kompostér Ecomaster o objemu 450 litrů je skvělým pomocníkem pro urychlování kompostu hodící se na každou zahradu. Vytvořte si zdarma vlastní kvalitní hnojivo a podpořte tak zdravý růst rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompostér Ecomaster 450 l

Zapojte se do udržitelného zpracování bioodpadu s kompostérem Ecomaster. S touto prostornou jednotkou s kapacitou 450 litrů budete moci efektivně vytvářet kvalitní kompost pro zahradu nebo zemědělskou plochu.

Kompostér Ecomaster je navržen tak, aby usnadnil proces zpracování bioodpadu. Jeho prostorný design umožňuje snadnou obsluhu a zároveň poskytuje dostatek místa na tvorbu kompostu. Ecomaster je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí efektivně zpracovávat organický odpad a současně přispět k ochraně životního prostředí.

Výhody kompostéru Ecomaster 450 l:

  • Velká kapacita: Vytvářejte více kompostu bez nutnosti častého vyprazdňování.
  • Jednoduchá obsluha: Snadno naplňte, otáčejte a vyprazdňujte kompostér.
  • Udržitelnost: Snižte množství bioodpadu na skládkách a pomozte chránit životní prostředí.
  • Kvalitní kompost: Rostliny a zahrada budou vděčné za živnou půdu.

Přiveďte udržitelnost a efektivitu do péče o zahradu s kompostérem Ecomaster 450 l. Tato prostorná jednotka umožní vytvářet cenný kompost z organického odpadu, což bude mít pozitivní vliv na zahradu i planetu.

Mezi bioodpad patří:
listí, tráva, plevel, zbytky ovoce, zeleniny, čajové sáčky, kávová sedlina, zbytky rostlin, piliny, dřevní štěpka z větví stromů a keřů, hlína z květináčů, spadané ovoce, zbytky pečiva i vařených jídel, skořápky z vajíček a ořechů, lepenka, papírové kapesníky, ubrousky, zvadlé květiny, zemina z květináčů, posekaná tráva, větvičky, plevel, podestýlka a trus domácích zvířat, piliny a popel ze dřeva, stará zemina, peří, chlupy, vlasy, jedlý olej (v menším množství a nasáknutý do savého ubrousku nebo pilin).

Mezi bioodpad nepatří:
zbytky jídel (tzv. gastro odpad), jedlé oleje, kosti, maso, kůže, uhynulá zvířata, exkrementy masožravých zvířat, znečištěné piliny a všechny další biologicky nerozložitelné odpady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompostéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9 kg
Objem v litrech: 450
Barva: Černá
Materiál: Polypropylen
Délka: 700 mm
Šířka: 700 mm
Výška: 1040 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.