Kompostér Ecoking 600 l černý

Kód: ELKO255-72576
1 488 Kč 1 230 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Plastový kompostér Ecoking o objemu 600 litrů je skvělým pomocníkem pro urychlování kompostu hodící se na každou zahradu. Vytvořte si zdarma vlastní kvalitní hnojivo a podpořte tak zdravý růst rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompostér Ecoking 600 l černý

Podlahová půdní mřížka není součástí balení.

Vytvářejte zdravý kompost a snižte množství bioodpadu na skládce s kompostérem Ecoking 600 l v elegantní černé barvě. Tento výkonný kompostér byl navržen pro jednoduché a efektivní zpracování organického odpadu, čímž přispívá k ochraně životního prostředí a získává cenný kompost pro zahradnické potřeby.

Kompostér Ecoking se vyznačuje robustní konstrukcí a velkou kapacitou, což ho činí ideálním pro prostorné zahrady a zemědělské pozemky. Jeho elegantní černý design dodá venkovnímu prostoru moderní a vkusný vzhled a zároveň vytvoří užitečný kompost pro rostliny.

Výhody kompostéru Ecoking 600 l:

  • Velký objem: S kapacitou 600 litrů poskytuje dostatek místa pro kompostování organického odpadu.
  • Elegantní design: Černá barva dodá venkovnímu prostoru moderní a vkusný vzhled.
  • Jednoduché plnění a vyprazdňování: Kompostér byl navržen tak, aby byl snadno použitelný.
  • Odolná konstrukce: Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost produktu.
  • Udržitelnost: Přispějte ke snižování množství odpadu a vytvořte cenný kompost pro zahradu.

Udržujte zahradu zdravou a ekologickou s kompostérem Ecoking. Přidejte se k těm, kteří aktivně přispívají k ochraně životního prostředí a vytvářejí užitečný kompost pro své rostliny.

Mezi bioodpad patří:
listí, tráva, plevel, zbytky ovoce, zeleniny, čajové sáčky, kávová sedlina, zbytky rostlin, piliny, dřevní štěpka z větví stromů a keřů, hlína z květináčů, spadané ovoce, zbytky pečiva i vařených jídel, skořápky z vajíček a ořechů, lepenka, papírové kapesníky, ubrousky, zvadlé květiny, zemina z květináčů, posekaná tráva, větvičky, plevel, podestýlka a trus domácích zvířat, piliny a popel ze dřeva, stará zemina, peří, chlupy, vlasy, jedlý olej (v menším množství a nasáknutý do savého ubrousku nebo pilin).

Mezi bioodpad nepatří:
zbytky jídel (tzv. gastro odpad), jedlé oleje, kosti, maso, kůže, uhynulá zvířata, exkrementy masožravých zvířat, znečištěné piliny a všechny další biologicky nerozložitelné odpady.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompostéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
Objem v litrech: 600
Barva: Černá
Materiál: Polypropylen
Délka: 800 mm
Šířka: 800 mm
Výška: 950 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.