Kompostér imitace dřeva ThermoWood 600 l

Kód: ELKO255-73873
3 376 Kč 2 790 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Kompostéry ThermoWood jsou skvělými pomocníky v zahradě. Vyráběné z vysoce kvalitního materiálu thermolen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompostér imitace dřeva ThermoWood 600 l

Spodní podlahová mříž je součástí balení.

Vytvářejte udržitelný kompost s kompostérem s imitací dřeva ThermoWood 600 l. Tento stylově navržený kompostér je nejen praktickým řešením pro zpracování bioodpadu, ale také elegantním doplňkem pro zahradu nebo venkovní prostor.

Pórovitá thermostěna nabízí nejlepší izolační vlastnosti. Thermolen je UV stabilní, odolný vůči povětrnostním podmínkám a zaručuje dlouhodobou životnost kompostéru.

Kompostér s imitací dřeva ThermoWood kombinuje stylový vzhled dřeva s moderními vlastnostmi pro snadné zpracování bioodpadu. Jeho prostorný design umožňuje vytvářet kvalitní kompost, který můžete využít pro rostliny a zahradu. Tento kompostér je nejen užitečným nástrojem pro udržitelnost, ale také krásným designovým prvkem ve venkovním prostoru.

Výhody kompostéru s imitací dřeva ThermoWood 600 l:

  • Stylový design: Tento kompostér dodá venkovnímu prostoru eleganci a šmrc.
  • Velká kapacita: Umožní vytvářet dostatek kompostu pro zahradní potřeby.
  • Snadné ovládání: S jednoduchým otáčením můžete aktivně přispět k procesu kompostování.
  • Udržitelnost: Redukujte množství bioodpadu a vytvářejte cenný kompost pro rostliny.

Udělejte krok směrem k udržitelnému životnímu stylu a vylepšete design svého venkovního prostoru s kompostérem s imitací dřeva ThermoWood 600 l. Získejte krásný kompostér, který bude zároveň praktickým a prospěšným prvkem pro zahradu a planetu.

Mezi bioodpad patří:

listí, tráva, plevel, zbytky ovoce, zeleniny, čajové sáčky, kávová sedlina, zbytky rostlin, piliny, dřevní štěpka z větví stromů a keřů, hlína z květináčů, spadané ovoce, zbytky pečiva i vařených jídel, skořápky z vajíček a ořechů, lepenka, papírové kapesníky, ubrousky, zvadlé květiny, zemina z květináčů, posekaná tráva, větvičky, plevel, podestýlka a trus domácích zvířat, piliny a popel ze dřeva, stará zemina, peří, chlupy, vlasy, jedlý olej (v menším množství a nasáknutý do savého ubrousku nebo pilin).

Mezi bioodpad nepatří:

zbytky jídel (tzv. gastro odpad), jedlé oleje, kosti, maso, kůže, uhynulá zvířata, exkrementy masožravých zvířat, znečištěné piliny a všechny další biologicky nerozložitelné odpady.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompostéry
Záruka: 5 let
Hmotnost: 19.7 kg
Objem v litrech: 600
Barva: Tmavě šedá
Materiál: Polypropylen
Délka: 800 mm
Šířka: 800 mm
Výška: 1000 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.