Kompostér Ecoking 600 l zelený

Kód: ELKO255-70174
1 585 Kč 1 310 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Plastový kompostér Ecoking o objemu 600 litrů je skvělým pomocníkem pro urychlování kompostu hodící se na každou zahradu. Vytvořte si zdarma vlastní kvalitní hnojivo a podpořte tak zdravý růst rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompostér Ecoking 600 l zelený

Podlahová půdní mřížka není součástí balení.

 

Podpořte ekologický přístup ke zpracování bioodpadu a získejte cenný kompost s kompostérem Ecoking 600 l v krásném zeleném provedení. Tento výkonný kompostér je ideálním řešením pro udržitelné zpracování organického odpadu a vytváření živné půdy pro vaše rostliny.

Kompostér Ecoking představuje spojení funkcionality a estetiky. Jeho prostorný design v krásné zelené barvě dokonale ladí s venkovním prostředím a poskytuje dostatek místa pro vytvoření kvalitního kompostu.

Výhody Kompostéru Ecoking 600 l:

  • Velká kapacita: S objemem 600 litrů poskytuje dostatek místa pro kompostování organického odpadu.
  • Krásný design: Zelená barva kompostéru dodá venkovnímu prostoru osvěžující vzhled.
  • Jednoduché plnění a vyprazdňování: Kompostér je navržen pro snadnou obsluhu.
  • Odpovědný výběr: Přispějte k ochraně životního prostředí tím, že zpracováváte bioodpad udržitelným způsobem.
  • Užitečný kompost: Vytvořte živnou půdu pro zahrady a rostliny.

Uchovejte harmonii mezi zahradou a přírodou s kompostérem Ecoking. Pomozte snižovat množství bioodpadu na skládkách a vytvářejte užitečný kompost pro zahrady a zemědělské plochy.

Mezi bioodpad patří:
listí, tráva, plevel, zbytky ovoce, zeleniny, čajové sáčky, kávová sedlina, zbytky rostlin, piliny, dřevní štěpka z větví stromů a keřů, hlína z květináčů, spadané ovoce, zbytky pečiva i vařených jídel, skořápky z vajíček a ořechů, lepenka, papírové kapesníky, ubrousky, zvadlé květiny, zemina z květináčů, posekaná tráva, větvičky, plevel, podestýlka a trus domácích zvířat, piliny a popel ze dřeva, stará zemina, peří, chlupy, vlasy, jedlý olej (v menším množství a nasáknutý do savého ubrousku nebo pilin).

Mezi bioodpad nepatří:
zbytky jídel (tzv. gastro odpad), jedlé oleje, kosti, maso, kůže, uhynulá zvířata, exkrementy masožravých zvířat, znečištěné piliny a všechny další biologicky nerozložitelné odpady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompostéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
Objem v litrech: 600
Barva: Zelená
Materiál: Polypropylen
Délka: 800 mm
Šířka: 800 mm
Výška: 950 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.