Nadzemní nádrž sloupová Antik Amphora Dark Granit 260 l

Kód: 211611
12 451 Kč –30 %
Nadzemní nádrž sloupová Antik Amphora Dark Granit 260 l
12 451 Kč –30 % 8 716 Kč 7 203 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

Sloupová nádrž k okapovému svodu v designu žulové vázy z plastu. Objem nádrže je 260 l. Součástí jsou dva vlisované mosazné závity 3/4".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylová a funkční sloupová nádrž k okapovému svodu v designu v designu žulové vázy z plastu

Nadzemní nádrž sloupová Antik Amphora Dark Granite 260 l: Elegantní a praktická volba pro zachycení dešťové vody s realistickým granitovým designem. Tato nádrž spojuje estetický vzhled s udržitelností, což pomáhá ochránit životní prostředí a snižovat spotřebu pitné vody.

S objemem 260 litrů poskytuje dostatek zásob pro zálivku, mytí auta a další (s)potřeby. Tato nadzemní nádrž se stane stylovým doplňkem každé zahrady.

Výhody nadzemní nádrže sloupové Antik Amphora Dark Granite 260 l:

  • Realistický granitový design: Vypadá luxusně a vnáší do zahrady eleganci.
  • Ekologický přístup: Pomáhá snižovat náklady na vodu a podporuje udržitelnost.
  • Jednoduchá instalace: Rychlá montáž bez hloubkových zásahů do země.

Nadzemní nádrž sloupová Antik Amphora Dark Granite 260 l kombinuje krásu granitového vzhledu s praktičností a umožňuje využívat dešťovou vodu s elegancí tohoto designu.

Nádrž má v dolní části vlisovaný mosazný vnitřní závit 3/4" pro vypouštěcí ventil. V horní části je připravený prostor pro zasazení květin. Vstupní těsnění DN 19/32 a rostlinné rouno jsou součástí dodávky.

Doporučujeme dokoupit ventil pro pohodlnou extrakci dešťové vody z nádrže a sběrač dešťové vody

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové nadzemní nádrže na dešťovou vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20 kg
Objem v litrech: 260
Materiál: Polypropylen
Délka: 54 cm
Šířka: 88 cm
Výška: 120 cm
Barva: Tmavě šedá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.