Nadzemní nádrž Sunda Mocca 300 l

Kód: 212100
8 083 Kč 6 680 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Velmi kvalitní nadzemní nádrž na dešťovou vodu s moderním ratanovým vzhledem. Velký objem nádrže s malým půdorysným rozměrem. Jedinečný design a povrch oceněný cenou European Consumer Choice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadzemní designová nádrž na dešťovou vodu Sunda Mocca 300 l

Nadzemní nádrž Sunda Mocca 300 l: Kvalitní, moderní a funkční řešení pro zachycení dešťové vody v elegantním mocca provedení. Tato nádrž s ratanovým vzhledem kombinuje stylový design s udržitelností, což znamená méně spotřeby pitné vody a větší ohled na životní prostředí.

S objemem 300 litrů je ideální pro zálivku, mytí auta a další účely, které využívají dešťovou vodu. Sunda Mocca se stane praktickým i krásným prvkem každé zahrady. Velký objem nádrže s malým půdorysným rozměrem.

Výhody nadzemní nádrže Sunda Mocca 300 l:

  • Elegantní moccový design: Přidává nádech elegance do každé zahrady.
  • Ekologický přístup: Pomáhá snižovat spotřebu pitné vody a podporuje udržitelnost.
  • Jednoduchá instalace: Rychlá montáž bez nutnosti výraznějších zásahů do země.

Nadzemní nádrž Sunda Mocca 300 l spojuje krásu s funkcionalitou a umožňuje využívat dešťovou vodu s moderním stylem.

Jedinečný design a povrch oceněný cenou European Consumer Choice.

Ochrana proti větru a vstupní těsnění DN 19/32 jsou součástí balení. Standardně je k dispozici závitové připojení pro vypouštěcí kohout (kohout není součástí balení).

Kohout doporučujeme dokoupit (pro snadnou extrakci vody z nádrže).

Snadná montáž kohoutku bez vrtání. UV stabilní a odolný proti povětrnostním vlivům. Dešťovou vodu je možné zachytávat a svádět do nádrže pomocí sběrače dešťové vody (není součástí dodávky).

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové nadzemní nádrže na dešťovou vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16 kg
Objem v litrech: 300
Materiál: Polypropylen
Délka: 40 cm
Šířka: 80 cm
Výška: 118 cm
Barva: Tmavě hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.