Nadzemní nádrž písková zeď 300 l

Kód: 326121
Neohodnoceno
Značka: Graf
8 978 Kč 7 420 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2023

Nádrž k okapovému svodu v designu zděné zídky v pískové barvě. Objem nádrže je 300 l. Součástí dodávky jsou dva vlisované mosazné závity 3/4".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylová nádrž v designu zděné zídky k okapovému svodu

Nádrž má povrch v imitaci přírodního pískového kamene a svým objemem 300 l si nenárokuje velký prostor pro umístění.

Voda z nádrže může být snadno odsávána pomocí kohoutku. Nádrž nabízí standardně závitové připojení. Kohoutek lze snadno nasadit bez vrtání (kohout není součástí dodávky). Součástí dodávky je vstupní těsnění DN 19/32.

K nádrži doporučujeme zakoupit ventil pro snadnou extrakci vody z nádrže a sběrač dešťové vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové nadzemní nádrže na dešťovou vodu
Hmotnost: 37 kg
Objem v litrech: 300
Délka: 40 cm
Šířka: 120 cm
Výška: 100 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.