Nadzemní nádrž písková zeď 300 l

Kód: 326121
8 978 Kč 7 420 Kč bez DPH
Vyprodáno

Nádrž k okapovému svodu v designu zděné zídky v pískové barvě. Objem nádrže je 300 l. Součástí dodávky jsou dva vlisované mosazné závity 3/4".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylová nádrž v designu zděné zídky k okapovému svodu

Nadzemní nádrž písková zeď 300 l: Funkční a stylová volba pro zachycení dešťové vody s působivým designem. Tato nádrž v imitaci přírodního pískového kamene spojuje moderní vzhled s praktičností a umožňuje snižovat spotřebu pitné vody díky využití dešťové vody pro zálivku, mytí auta a další potřeby.

S objemem 300 litrů zajišťuje dostatek zásob pro různé (s)potřeby, přispívá k udržitelnému využití vodních zdrojů a nenárokuje si velký prostor pro umístění.

Výhody nadzemní nádrže písková zeď 300 l:

  • Působivý design: Moderní a elegantní vzhled ji činí atraktivním prvkem v každém exteriéru.
  • Ekologická volba: Pomáhá snižovat náklady na vodu a podporuje šetrné využití dešťové vody.
  • Jednoduchá instalace: Rychlá a bezproblémová montáž bez nutnosti zásahů do země usnadňuje instalaci.

Nadzemní nádrž písková zeď 300 l propojuje estetiku s funkcionalitou a nabízí možnost uchovávat a zužitkovávat dešťovou vodu s moderním působením.

Voda z nádrže může být snadno odsávána pomocí kohoutku. Nádrž nabízí standardně závitové připojení. Kohoutek lze snadno nasadit bez vrtání (kohout není součástí dodávky). Součástí dodávky je vstupní těsnění DN 19/32.

K nádrži doporučujeme zakoupit ventil pro snadnou extrakci vody z nádrže a sběrač dešťové vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové nadzemní nádrže na dešťovou vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 37 kg
Objem v litrech: 300
Materiál: Polypropylen
Délka: 40 cm
Šířka: 120 cm
Výška: 100 cm
Barva: Písková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.