Olympia 2350 l podzemní nádrž na dešťovou vodu Plastsvar

Kód: 11.2350.0000
banner-nadrz
Značka: Plastsvar
ZDARMAZDARMA
Podzemní nádrž na dešťovou vodu Olympia 2350 l
17 533 Kč 14 490 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Podzemní akumulační nádrže na dešťovou vodu Olympia od českého výrobce Plastsvar jsou monolitické a samonosné. Jejich instalace nevyžaduje beton. Objem nádrže 2350 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 45 do 65 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzemní akumulační nádrž na dešťovou vodu Olympia 2350 l od českého výrobce Plastsvar

Dodávaná včetně plastového poklopu a dvou těsnění.

Objem nádrže 2350 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 45 do 65 m2.

Síla stěny akumulační nádrže je 7 - 20 mm. Při výrobě  těchto monolitických nádrží je dbáno na statické vlastnosti a každý kus prochází přísnou výstupní kontrolou.

Krytí válce nádrže může být bez dalšího statického posouzení a zajištění max. 500 mm. V základu má nádrž nástavec odpovídající krytí 300 mm. Pokud potřebujete zakrýt nádrž povolených 500 mm, je třeba objednat nástavec navíc a zkrátit jej na 200 mm. Pro možnost vyššího krytí válce nádrže než je 500 mm (použití více než 200 mm výšky druhého nástavce), kontaktujte našeho technického poradce pro konzultaci.

Bez prodlužovacího nástavce může být dno nátokového potrubí max. 600 mm pod terénem. Při instalaci včetně prodlužovacího nástavce 500 mm je maximální hloubka dna nátokového potrubí až 1100 mm. Dodávka je včetně vyvrtání dvou otvorů s těsněním. Při objednání je možné zvolit jejich umístění a dimenzi DN 110 - DN 160.

Nádrž je standardně dodávána v bílé barvě s nepochozím zákrytovým poklopem v zelené barvě. K nádrži je možné zakoupit pochozí poklop.

Nádrže jsou vyráběny v České republice metodou rotačního vylévání polyetylenu do formy (rotomoulding), což umožňuje bezešvé provedení.

Nádrže Olympia nesmí být instalovány do míst s pojezdem automobilů. Zvládají pouze pochozí zatížení nebo zahradní sekačku.

Nádrže Olympia nejsou určeny do podzemní vody, pro tu máme speciální nízké robustní nádrže Iris nebo Li-Lo. Obetonování nádrží Olympia není přípustné.

Nádrže Olympia je třeba obsypávat štěrkem frakce 4/8 nebo 8/16. Zásyp pískem nebo štěrkem s prachovými částicemi není přípustný!

Rádi byste z této nádrže vytvořili retenční nádrž na dešťovou vodu s regulovaným odtokem? Žádný problém. Kontaktujte nás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podzemní nádrže na dešťovou vodu Olympia
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 130 kg
Objem v litrech: 2350
Typ nádrže: Monolitická
Materiál: Polyetylen
Maximální možnost zatížení: Pochozí
Počet otvorů: 2
Dimenze nátoku a přepadu: DN 110, DN 125, DN 160
? Maximální krytí v mm: 500
Vhodný obsyp: Kačírek 4/8, Kačírek 8/16
Vhodné do podzemní vody: Ne
Tvar nádrže: Oválná
Délka: 235 cm
Šířka: 120 cm
Výška: 157 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Plastsvar patří mezi přední výrobce a dodavatele systémů pro vodní hospodářství a zemědělství v České republice. Mezi nejvýraznějšími produkty od tohoto výrobce jsou retenční nádrže, plastové jímky pro zachytávání dešťové vody, produkty pro závlahové systémy v zemědělství, samonosné vodoměrné šachty atp.

Od společnosti Plastsvar na našem e-shopu můžete najít podzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací jímky a vodoměrné šachty Roto.