Spartakus 4000 l plochá podzemní nádrž na dešťovou vodu Plastsvar

Kód: 11.4000.4001
banner-nadrz
Značka: Plastsvar
ZDARMAZDARMA
Plochá podzemní nádrž na dešťovou vodu Spartakus 4000 l
31 339 Kč 25 900 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
5.6.2024
Možnosti doručení

Podzemní akumulační nádrž na dešťovou vodu Spartakus od českého výrobce Plastsvar je monolitická a samonosná. Její instalace nevyžaduje beton. Objem nádrže 4000 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 80 do 110 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzemní akumulační nádrž na dešťovou vodu Spartakus 4000 l od českého výrobce Plastsvar

Dodávaná včetně plastového zákrytového poklopu a dvou těsnění.

Objem nádrže 4000 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 80 do 110 m2.

Nádrž Spartakus je samonosná, nízká a plochá jímka o velikosti 4000 l s výškou 1250 mm (včetně komínku). Výška nádrže je 960 mm +290 mm revizní vstup o průměru 600 mm. Váha této jímky je 180 kg, s výztužným systémem z KG potrubí, který zaručuje vynikající vlastnosti na nosnost. Nádrž je vhodná do míst, kde nelze kopat do hloubky z důvodu skalnatého podloží atd.

Nátok je standardně vrtán v dimenzi DN 160 a přepad v dimenzi DN 110. Na přání je možné velikost dimenze změnit. Umístění nátoku a přepadu si lze vybrat, neboť je možný ze všech čtyř stran.

Síla stěny akumulační nádrže je v průměru 12 mm. Krytí válce nádrže může být bez dalšího statického posouzení a zajištění max. 500 mm. Pokud potřebujete zakrýt nádrž povolených 500 mm, je třeba objednat prodlužovací nástavec Smart navíc a zkrátit jej na 200 mm.

Nádrž je standardně dodávána v bílé barvě s nepochozím zákrytovým poklopem v zelené barvě. K nádrži je možné zakoupit i pochozí poklop.

Nádrže jsou vyráběny v České republice metodou rotačního vylévání polyetylenu do formy (rotomoulding), což umožňuje bezešvé provedení.

Nádrže Spartakus nesmí být instalovány do míst s pojezdem automobilů. Zvládají pouze pochozí zatížení nebo zahradní sekačku.

Nádrže Spartakus nejsou určeny do podzemní vody, pro tu máme speciální nízké robustní nádrže Iris nebo Li-Lo. Obetonování nádrží Spartakus není přípustné!

Nádrže Spartakus je třeba obsypávat štěrkem frakce 4/8 nebo 8/16. Zásyp pískem nebo štěrkem s prachovými částicemi není přípustný!

Rádi byste z této nádrže vytvořili retenční nádrž na dešťovou vodu s regulovaným odtokem? Žádný problém. Kontaktujte nás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ploché podzemní nádrže na dešťovou vodu Spartakus
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 180 kg
Objem v litrech: 4000
Typ nádrže: Monolitická
Materiál: Polyetylen
Maximální možnost zatížení: Pochozí
Počet otvorů: 2
Dimenze nátoku a přepadu: DN 110, DN 125, DN 160
? Maximální krytí v mm: 500
Vhodný obsyp: Kačírek 4/8, Kačírek 8/16
Vhodné do podzemní vody: Ne
Tvar nádrže: Plochá
Délka: 222 cm
Šířka: 196 cm
Výška: 125 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Plastsvar patří mezi přední výrobce a dodavatele systémů pro vodní hospodářství a zemědělství v České republice. Mezi nejvýraznějšími produkty od tohoto výrobce jsou retenční nádrže, plastové jímky pro zachytávání dešťové vody, produkty pro závlahové systémy v zemědělství, samonosné vodoměrné šachty atp.

Od společnosti Plastsvar na našem e-shopu můžete najít podzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací jímky a vodoměrné šachty Roto.