Sestava pro dům Aband 10000 l Raintronic

Kód: 03-ABARP10000N
banner-nadrz
Značka: Abplast
ZDARMAZDARMA 98 504 Kč –5 %
Sestava pro dům Aband 10000 l Raintronic
98 504 Kč –5 % 93 579 Kč 77 338 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
4.7.2024
Možnosti doručení

Sestava pro splachování WC a zálivku zahrady s automatickým ponorným čerpadlem s tlakovým spínačem. Objem nádrže 10000 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 230 do 280 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní sestava pro využití dešťové vody v domácnosti i na zahradě s nádrží Aband 10000 l

Sestavy Raintronic patří k našim nejprodávanějším! Tato kompletní sestava obsahuje veškerý sortiment potřebný pro hospodaření s dešťovou vodou v domě i na zahradě.

Komponenty

Řešení splňuje platnou legislativu a požadavky správců vodovodů.

POZOR, nádrž musí mít bezpečnostní přeliv alespoň 15 cm pod přívodem pitné vody do nádrže.

Objem nádrže 10000 l doporučujeme pro půdorysné plochy střech od 230 do cca 280 m2.

Jedná se o skutečně kvalitní monolitickou nádrž, při jejíž výrobě je dbáno na statické vlastnosti a každý kus prochází přísnou výstupní kontrolou!

Nátok standardně vrtáme v dimenzi DN 160 a přepad v dimenzi DN 110. Na přání ale lze velikost dimenze změnit. Umístění nátoku a přepadu si lze vybrat, neboť je možný ze všech 4 stran.

Síla stěny akumulační nádrže je v průměru 12 mm. Krytí válce nádrže může být bez dalšího statického posouzení a zajištění max. 650 mm.

K podzemní nádrži je možné zakoupit nástavec pro hlubší uložení a k poklopu bezpečnostní plastový zámek.

Nádrže jsou vyráběny v České republice metodou rotačního tváření polyetylenu do formy (rotomoulding), což umožňuje bezešvé provedení.

Nádrže Aband nesmí být instalovány do míst s pojezdem automobilů. Zvládají pouze pochozí zatížení nebo zahradní sekačku.

Podzemní nádrže Aband nejsou určeny do podzemní vody, pro tu máme speciální nízké robustní nádrže Iris nebo Li-Lo. Obetonování nádrží Aband není přípustné. Nádrže Aband je třeba obsypávat drceným kamenivem frakce 0-16 mm. Stejně tak jako podklad slouží drcené kamenivo frakce 0-16 mm v tloušce 150 – 200 mm. Základová vrstva by měla být hutněna vibrační deskou min. 100 kg.

Ponorné tlakové čerpadlo Easy E-Deep 900 X-Ring pro použití s plovoucí sací soupravou má vestavěnou integrovanou elektroniku určenou pro automatické zahájení a ukončení provozu čerpadla.

Řídící jednotka RENA se sondou 15 m je souprava pro doplňování vody a pro kontrolu dostatečné zásoby v zásobnících dešťové vody. Sestava obsahuje ideální produkty s využitím dešťové vody v domě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní sestavy s dopouštěním nádrže
Hmotnost: 350 kg
Objem v litrech: 10000
Typ nádrže: Monolitická
Materiál: Polyetylen
Maximální možnost zatížení: Pochozí
Počet otvorů: 4
Dimenze nátoku a přepadu: DN 110, DN 125, DN 160
Vhodný obsyp: Drcené kamenivo 0/16
Vhodné do podzemní vody: Ne
Délka: 322 cm
Šířka: 235 cm
Výška: 275 cm
Záruka na nádrž: 10 let
Záruka na čerpadlo: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Abplast je ryze česká firma s dlouholetou tradicí a velkými zkušenostmi v oblasti výroby a prodeje plastových výrobků jako jsou bazény, bazénové zastřešení, nádrže, jímky, čistírny, septiky, vodoměrné šachty a mnoho dalších. Jejich produkty najdete u mnoha spokojených zákazníků po celé České republice a dalších 10 zemích Evropy.

Jednou ze specializací firmy je kompletní řešení odpadních a dešťových vod, včetně specifických poptávek z chemického, zemědělského, potravinářského průmyslu i dalších odvětví. Jedná se o autorizovanou distributorní síť biologických čistíren odpadních vod slovenského výrobce Aquatec. Abplast je firma rodinného charakteru s individuálním přístupem a velkým důrazem na kvalitu prodávaných výrobků.

Na našem e-shopu můžete od tohoto výrobce najít například vodoměrnou šachtu Abplast Natur 1200 x 1500 mm.