Sestava pro dům Smart 7000 l Raintronic

Kód: DUM-SMART-7000-RAINTRONIC
banner-nadrz
Neohodnoceno
Značka: Plastsvar
ZDARMAZDARMA 68 134 Kč –5 %
Kompletní sestava pro hospodaření s dešťovou vodou v domácnosti s nádrží Smart 7000 l
68 134 Kč –5 % 64 728 Kč 53 494 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
22.6.2023

Kompletní sestava pro splachování WC a zálivku zahrady s automatickým ponorným čerpadlem s tlakovým spínačem. Objem nádrže 7000 l doporučujeme pro půdorysné plochy střech od 160 do 230 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní sestava pro hospodaření s dešťovou vodou v domácnosti s nádrží Smart 7000 l

Sestavy Raintronic patří k našim nejprodávanějším! Tato kompletní sestava obsahuje veškerý sortiment potřebný pro hospodaření s dešťovou vodou v domě i na zahradě.

Komponenty

Řešení splňuje platnou legislativu a požadavky správců vodovodů. Nádrž musí mít bezpečnostní přeliv alespoň 15 cm pod přívodem pitné vody do nádrže.

Objem nádrže 7000 l doporučujeme pro půdorysné plochy střech od 160 do 230 m2.

Síla stěny akumulační nádrže je 7 - 20 mm. Jedná se o monolitické nádrže, při jejichž výrobě je dbáno na statické vlastnosti a každý kus prochází přísnou výstupní kontrolou! Nádrže jsou vyráběny v České republice metodou rotačního vylévání polyetylenu do formy (rotomoulding), což umožňuje bezešvé provedení.

Nádrže Smart nesmí být instalovány do míst s pojezdem automobilů. Zvládají pouze pochozí zatížení nebo zahradní sekačku. Krytí válce nádrže může být bez dalšího statického posouzení a zajištění max. 500 mm. V základu má nádrž nástavec odpovídající krytí 300 mm. Pokud potřebujete zakrýt nádrž povolených 500 mm, je třeba objednat prodlužovací nástavec Smart navíc a zkrátit jej na 200 mm.

Nádrž neumožňuje provedení prostupu výtlačného potrubí a potrubí pro dopouštění v nezámrzné hloubce. Pro zajištění potrubí proti zamrznutí doporučujeme použít např. topný kabel.

Obetonování nádrží Smart není přípustné. Nádrže Smart je třeba obsypávat kačírkem frakce 4/8 nebo 8/16. Zásyp pískem nebo štěrkem s prachovými částicemi není přípustný!

Ponorné tlakové čerpadlo EASY E-DEEP 1200 X-RING pro použití s plovoucí sací soupravou má vestavěnou integrovanou elektroniku určenou pro automatické zahájení a ukončení provozu čerpadla.

Řídící jednotka RENA se sondou 15 m je souprava pro doplňování vody a pro kontrolu dostatečné zásoby v zásobnících dešťové vody. Třístupňová filtrace s aktivním uhlím zajistí dokonalou filtraci dešťové vody. Sestava obsahuje ideální produkty pro využití dešťové vody v domě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní sestavy s dopouštěním nádrže
Hmotnost: 250 kg
Objem v litrech: 7000
Typ nádrže: Monolitická
Maximální možnost zatížení: Pochozí
Počet otvorů: 2
Dimenze nátoku a přepadu: DN 110, DN 125, DN 160
? Maximální krytí v mm: 500
Vhodný obsyp: Kačírek 4/8, Kačírek 8/16
Vhodné do podzemní vody: Ne
Hmotnost: 270 kg
Délka: 274 cm
Šířka: 210 cm
Výška: 236 cm
Záruka na nádrž: 2 roky
Záruka na čerpadlo: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Plastsvar patří mezi přední výrobce a dodavatele systémů pro vodní hospodářství a zemědělství v České republice. Mezi nejvýraznějšími produkty od tohoto výrobce jsou retenční nádrže, plastové jímky pro zachytávání dešťové vody, produkty pro závlahové systémy v zemědělství, samonosné vodoměrné šachty atp.

Od společnosti Plastsvar na našem e-shopu můžete naleznout podzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací jímky a vodoměrné šachty ROTO.