Mono 6800 l podzemní nádrž na dešťovou vodu Graf

Kód: 295020
banner-nadrz
Značka: Graf
ZDARMAZDARMA
Podzemní nádrž na dešťovou vodu Mono 6800 l
48 063 Kč 39 721 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
4.7.2024
Možnosti doručení

Akumulační podzemní nádrže Mono jsou monolitické a samonosné. Jejich instalace je velmi jednoduchá a nevyžaduje beton. Objem nádrže 6800 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 140 do 180 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akumulační podzemní nádrž na dešťovou vodu Mono 6800 l značky 4rain od německého výrobce Graf

Objem nádrže 6800 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 140 do 180 m2.

Nádrže jsou vyráběny v Německu pod značkou 4rain, která je ochrannou známkou společnosti Otto Graf GmbH. Nádrže jsou vyráběny metodou rotomoulding (rotačního odlévání polyetylenu do formy), což umožňuje bezešvé provedení.

Nádrž má v sobě 4 otvory DN 110 opatřeny těsněním. Nádrž je dodávána zároveň i s pochozím poklopem. V případě potřeby hlubšího uložení je možné prodloužit nádrž pomocí šachtové kopule (220 - 700 mm). Maximální přípustné krytí zeminou je 1 m.

Nejnižší otvor v nádrži se obvykle používá pro bezpečnostní přeliv do vsaku nebo kanalizace. Ostatní otvory slouží k napojení nátokových potrubí a pro průchod vedení od čerpadla, kabelů atd.

Podzemní nádrž Mono není možné instalovat v místech s provozem vozidel.

Nádrže Mono nejsou určeny do podzemní vody, pro tu máme speciální nízké robustní nádrže Iris nebo Li-Lo. Obetonování nádrží Mono není přípustné.

Rádi byste z této nádrže vytvořili retenční nádrž na dešťovou vodu s regulovaným odtokem? Žádný problém. Kontaktujte nás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podzemní nádrže na dešťovou vodu Mono
Záruka: 15 let
Hmotnost: 290 kg
Objem v litrech: 6800
Zařazení dle objemu: Střední nádrže (4000 l - 9999 l)
Typ nádrže: Monolitická
Materiál: Polyetylen
Maximální možnost zatížení: Pochozí
Počet otvorů: 4
Dimenze nátoku a přepadu: DN 110
? Maximální krytí v mm: 1000
Vhodný obsyp: Drcené kamenivo 4/8, Drcené kamenivo 8/16
Vhodné do podzemní vody: Ne
Tvar nádrže: Oválná
Délka: 245 cm
Šířka: 200 cm
Výška: 240 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.