Columbus 6500 l, kopule a PE pochozí poklop - výhodná sada Graf

Kód: X200034
banner-nadrz
Značka: Graf
ZDARMAZDARMA
Podzemní nádrž na dešťovou vodu Columbus 6500 l s kopulí a PE pochozím poklopem ve výhodné sadě
59 389 Kč 49 082 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
16.10.2023

Podzemní nádrže Columbus největšího německého výrobce Graf jsou monolitické a samonosné. Jejich instalace nevyžaduje beton a jsou pojízdné osobními auty. Objem nádrže 6500 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 120 do 170 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzemní akumulační nádrž na dešťovou vodu Columbus 6500 l v sadě s kopulí a pochozím poklopem od německého výrobce Graf

Objem nádrže 6500 l doporučujeme pro půdorysné velikosti střech od 120 do 170 m2.

Síla stěny akumulační nádrže je cca 8 mm. Akumulační část nádrže může mít krytí až 1000 mm.

Samonosné monolitické nádrže Columbus jsou vyráběny v Německu metodou rotačního odlévání polyetylenu do formy (rotomoulding), což umožňuje bezešvé provedení.

Nádrž má v sobě čtyři otvory DN 110 opatřeny těsněním. Otvory v nádrži mají různé úrovně. Nejnižší otvor (z čela nádrže u stropu) se obvykle používá pro bezpečnostní přeliv do vsaku nebo kanalizace. Vyšší otvory slouží k napojení nátokových potrubí a pro průchod vedení od čerpadla, kabelů atd.

Podzemní nádrž Columbus je pojezdová osobními auty do 3,5 t (osové zatížení 2,2 t) tehdy, kdy je nádrž uložena dle montážního návodu a disponuje pojízdným litinovým poklopem, který lze k nádrži dokoupit.

Nádrže Columbus nejsou určeny do míst s výskytem vysoké hladiny podzemní vody, pro tu máme speciální nízké robustní nádrže Iris nebo Li-Lo. Obetonování nádrží Columbus není přípustné.

V případě dodržení montážního návodu při instalaci poskytujeme na nádrže Columbus záruku 20 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podzemní nádrže na dešťovou vodu Columbus
Hmotnost: 260 kg
Objem v litrech: 6500
Typ nádrže: Monolitická
Materiál: Polyetylen
Maximální možnost zatížení: 3,5 t
Počet otvorů: 4
Dimenze nátoku a přepadu: DN 110
? Maximální krytí v mm: 1000
Vhodný obsyp: Drcené kamenivo 4/8, Drcené kamenivo 8/16
Vhodné do podzemní vody: Ne
Délka: 268 cm
Šířka: 202 cm
Výška: 229 cm

Instalace podzemní nádrže na dešťovou vodu Columbus XL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.