Nadzemní nádrž Top-Tank 1300 l

Kód: 323001
8 494 Kč 7 020 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
4.7.2024
Možnosti doručení

Nadzemní nádrž na dešťovou vodu vhodná k rodinným domům a chatám. Slouží jako lepší alternativa obyčejných sudů pod okap. Její výhodou je, že je shora zavřená a neslouží tak jako otevřená líheň komárů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadzemní nádrž Top-Tank 1300 l

Oproti ostatním nadzemním nádržím má zajímavý objem 1,3 m3.

Dodávána rozložená na dvě poloviny, které je možno jednoduše složit proti sobě. Mezi dvě poloviny dáte speciální profilované těsnění (součást dodávky) a pomocí spojek stáhnete obě poloviny nádrže k sobě.

Nejčastěji bývá tato nádrž dodávána k rodinným domům, kde je napájena sběrači dešťové vody v okapovém svodu (není součástí dodávky).

K nádrži Top-tank je vhodné dokoupit plastový kohout nebo univerzální mosazný ventil pro instalaci v dolní části nádrže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Standardní nadzemní nádrže na dešťovou vodu
Hmotnost: 30 kg
Objem v litrech: 1300
Materiál: Polypropylen
Délka: 118 cm
Šířka: 118 cm
Výška: 156 cm
Barva: Zelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.