Plastová nádrž na dešťovou vodu Seine 650 l, zelená

Kód: ELKO255-70705
8 034 Kč 6 640 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

Plastová nádrž na dešťovou vodu Classico o objemu 650 litrů je praktický na Vaši zahradu. Nádrž zachytává dešťovou vodu ze střechy domu a umožňuje tak využívat přírodní zdroje i v období sucha a šetřit tak rodinný rozpočet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dešťová voda je na zálivku zahrady vhodnější než chemicky upravovaná voda z vodního řádu. Využíváním dešťové vody také omezujete plýtvání vody pitné.
 
Součástí dodávky je plastový výpustný kohout a kotvící oka fixující nádrž při silném větru. Nádrž je stěnová a musí být proto pevně přikotvena ke zdi (viz návod k instalaci).
 
Nádrž má výpustný otvor se závitem. Na boku nádrže je také servisní výpustný otvor pro vypouštění nádrže na zimu a pro čištění.
 
Zahradní nádrž Classico 650 l je dostupná ve dvou barevných variantách - v zelené a pískové (béžové) barvě.
 
- Vysoce kvalitní materiál
- Velký objem s malými nároky na prostor
- Vstupní těsnění DN 19/32 je součástí balení
- 100% recyklovatelný materiál
- Odolný materiál vůči UV záření zajišťuje dlouhou životnost a barevnou stálost
 
Mosazný výpustný kohout se k nádrži objednává zvlášť. Nádrž se kvůli stabilitě a bezpečnosti kotví ke stěně.
 
Dešťová voda nejen že šetří váš rozpočet, ale je pro zalévání rostlin vhodnější a zdravější, protože není tak tvrdá, jako voda z kohoutku.
 
Nádoby na vodu jsou vyrobeny z polyethylenu a jsou recyklovatelné. Jsou odolné proti veškerým vlivům počasí - UV záření, mráz. Nádrže vyrábí německý výrobce Graf, který se zabývá využíváním dešťové vody již více než 45 let a je v této oblasti lídrem na celoevropském trhu.
 
Přemýšlíte, jak napojit nádobu na vodu na okapový svod vody? Je to velmi jednoduché! V příslušenství si vyberte sběrač dešťové vody, který namontujete na okapový svod. U jednotlivých typů sběračů dešťové vody najdete i video návod na jejich instalaci.
 
Sběrač dešťové vody zabraňuje přeplnění nádrže a na zimu se jednoduše svod vody do nádrže zastaví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Standardní nadzemní nádrže na dešťovou vodu
Záruka: 5 let
Hmotnost: 28 kg
Objem v litrech: 650
Materiál: Polypropylen
Délka: 80 cm
Šířka: 60 cm
Výška: 192 cm
Barva: Zelená

Jak propojit nádrž s okapovým svodem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.