Li-Lo 1500 l, kopule a PE pochozí poklop - výhodná sada Graf

Kód: X200050
banner-nadrz
Značka: Graf
ZDARMAZDARMA
Podzemní nádrž na dešťovou vodu Li-Lo 1500 l s kopulí a PE pochozím poklopem ve výhodné sadě
32 042 Kč 26 481 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - doručení 3-10 dní
Můžeme doručit do:
7.8.2024
Možnosti doručení

Speciální monolitická nádrž Li-Lo 1500 l od německého výrobce Graf pro vysokou hladinu podzemní vody nebo skalnaté podloží ve výhodné sadě. Objem nádrže 1500 l doporučujeme pro půdorysné plochy střech do 50 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzemní akumulační nádrž na dešťovou vodu Li-Lo 1500 l od německého výrobce Graf v sadě s šachtovou kopulí a pochozím poklopem

Síla stěny akumulační nádrže je cca 8 mm.

Nádrže jsou vyráběny metodou rotačního vylévání polyetylenu do formy (rotomoulding), což umožňuje bezešvé provedení. Strop nádrže může být zakryt max. 1200 mm. Při krytí 700 - 1200 mm může být po svůj strop v podzemní vodě a nevyplave, ani když je prázdná. Nedojde ani k jejímu zborcení, to vše díky její unikátní konstrukci a prostupům (sloupkům), které jsou součástí robustní konstrukce.

Nádrž má v sobě čtyři otvory DN 110 opatřeny těsněním.

Otvory v nádrži mají různé úrovně. Nejnižší otvor se obvykle používá pro bezpečnostní přeliv do vsaku nebo kanalizace. Vyšší otvory slouží k napojení nátokových potrubí a pro průchod vedení od čerpadla, kabelů atd.

Objem nádrže 1500 l doporučujeme pro půdorysné plochy střech do 50 m2. Pro větší plochy jsou vhodnější větší nádrže.

Podzemní nádrž Li-Lo je pojezdová osobními i nákladními auty v případě, že je nádrž uložena dle montážního návodu a disponuje pojízdným litinovým poklopem, který lze k nádrži dokoupit.

Obetonování nádrže Li-Lo není přípustné.

Rádi byste z této nádrže vytvořili retenční nádrž na dešťovou vodu s regulovaným odtokem? Žádný problém. Kontaktujte nás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ploché podzemní nádrže na dešťovou vodu Li-Lo
Hmotnost: 82 kg
Objem v litrech: 1500
Zařazení dle objemu: Malé nádrže (0 - 3999 l)
Typ nádrže: Monolitická
Materiál: Polyetylen
Maximální možnost zatížení: 3,5 t
Dimenze nátoku a přepadu: DN 110
? Maximální krytí v mm: 1200
Vhodný obsyp: Drcené kamenivo 4/8, Drcené kamenivo 8/16
Vhodné do podzemní vody: Ano
Tvar nádrže: Plochá
Délka: 210 cm
Šířka: 125 cm
Výška: 102 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.