Vyvýšený záhon Quadro, 3x S

Kód: ELKO255-75897
2 892 Kč 2 390 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Variabilní vyvýšené záhony pro pěstování rostlin na zvýšených plochách nabízejí lepší odvodnění, zlepšenou půdní kvalitu a snazší péči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyvýšený záhon Quadro, 3x S

Vyvýšený záhon Quadro, 3x S: Tento elegantní a praktický záhon je ideálním řešením pro vytvoření krásného zahradního prostoru, ať už máte zahrádku, terasu nebo balkón. Jeho kompaktní rozměry a moderní design ho činí skvělou volbou pro pěstování květin, bylin a zeleniny.

Záhon Quadro je vyroben z pevného materiálu, který odolává různým vlivům počasí. Se třemi oddělenými částmi záhon poskytne dostatek prostoru pro rostliny a umožní vytvořit osobitou zahradu plnou barev a vůní. Díky výšce se do záhonů nedostává tolik plevelu jako do klasického záhonu. Další výhodou je přirozená ochrana před škůdci, hlemýždi, krtky a hraboši, kteří nemají šanci rostliny ve vyvýšené poloze poškodit.

Jednotlivé díly se dají skládat na sebe. Výšku záhonu si můžete sestavit sami dle počtu objednaných kusů. Jedna sada obsahuje dvě patra (dvě prkna nad sebou o výšce 25 cm) . Sada se skládá ze čtyř bočnic a čtyř spojovacích "čepů". Vizuální "dvoupatrový" design je vytvořen prolisem mezi prkny.

Celková výška této sady je 75 cm.

Výhody Vyvýšeného záhonu Quadro:

  • Kompaktní velikost: Skvělý pro malé zahrady, terasy a balkóny.
  • Trvanlivý materiál: Odolává povětrnostním podmínkám a nabízí dlouhou životnost.
  • Jednoduchá montáž: Snadno se sestavuje díky přiloženému návodu.
  • Možnost rozšíření: Lze přidat další záhony Quadro podle svých potřeb.

Vyvýšený záhon Quadro, 3x S je skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí těžit z pěstování rostlin, aniž by potřebovali velký zahradní prostor. Tento záhon dodá venkovnímu prostoru eleganci a umožní vytvořit krásnou a udržitelnou zahradu. Vyvýšený záhon lze využít i jako kompostér.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 5 let
Hmotnost: 9 kg
Objem v litrech: 270
Barva: Černá
Materiál: Plast
Délka: 600 mm
Šířka: 600 mm
Výška: 750 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.