Vyvýšený záhon Quadro, M

Kód: ELKO255-73869
1 283 Kč 1 060 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Variabilní vyvýšené záhony pro pěstování rostlin na zvýšených plochách nabízejí lepší odvodnění, zlepšenou půdní kvalitu a snazší péči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyvýšený záhon Quadro, M

Vyvýšený záhon Quadro, M: Tento praktický záhon je vynikajícím řešením pro zahradu nebo terasu, pokud toužíte po pěstování květin, bylin a zeleniny s minimálním úsilím. Díky středním rozměrům a modernímu designu je tento záhon Quadro ideální volbou pro vytvoření zahradního ráje na omezeném prostoru.

Záhon Quadro je vyroben z trvanlivého materiálu, který odolává vlivům počasí, a zároveň se pyšní elegantním vzhledem. Jeho střední velikost poskytne dostatek místa pro pestrobarevný mix rostlin a umožní vytvořit harmonický venkovní prostor. Díky výšce se do záhonů nedostává tolik plevelu jako do klasického záhonu. Další výhodou je přirozená ochrana před škůdci, hlemýždi, krtky a hraboši, kteří nemají šanci rostliny ve vyvýšené poloze poškodit.

Jednotlivé díly se dají skládat na sebe. Výšku záhonu si můžete sestavit sami dle počtu objednaných kusů. Jedna sada obsahuje dvě patra (dvě prkna nad sebou o výšce 25 cm) . Sada se skládá ze čtyř bočnic a čtyř spojovacích "čepů". Vizuální "dvoupatrový" design je vytvořen prolisem mezi prkny.

Pro vyvýšený záhon o výšce 75 cm doporučujeme objednat 3 sady.

Velice snadná montáž, jednotlivé kusy se zacvaknou do sebe a zpevní se pomocí přiloženého spojovacího dílu.

Výhody vyvýšeného záhonu Quadro:

  • Střední velikost: Ideální pro menší zahrady, terasy a balkóny.
  • Odolný materiál: Bez obav si užijete dlouhou životnost záhonu.
  • Jednoduchá montáž: Snadná sestavení podle přiloženého návodu.
  • Flexibilita: Lze přidat další záhony Quadro dle potřeby.

Vyvýšený záhon Quadro, M, je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí pěstovat rostliny s minimálním úsilím a dosáhnout skvělých výsledků. Tento záhon zvýší atraktivitu venkovního prostoru a umožní si tvořit zahradu snů. Vyvýšený záhon lze využít i jako kompostér.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 5 let
Hmotnost: 3.5 kg
Objem v litrech: 110
Barva: Černá
Materiál: Plast
Délka: 600 mm
Šířka: 800 mm
Výška: 250 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.