Truhlík s nožkami Wood, balkónový záhon

Kód: ELKO255-73872
1 451 Kč 1 199 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Plastový truhlík do zahrady, terasy, interiéru či balkonu nabízí možnost pěstování bylinek, zeleniny nebo jiných rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Truhlík s nožkami Wood, balkónový záhon

Zkrášlete svůj balkón nebo terasu s truhlíkem s nožkami Wood, elegantním balkónovým záhonem, který přidá do venkovního prostoru stylový šmrnc. Tento truhlík je ideálním řešením pro pěstování květin, bylinek nebo zeleniny, a to i v omezeném prostoru.

Truhlík s nožkami Wood umožní tvořit krásné zahrady i na balkónu nebo terase. Jeho robustní design a odolný materiál zajišťují, že zůstane v perfektním stavu i v náročných venkovních podmínkách. Truhlík má univerzální využití. Jeho nožky se dají demontovat a truhlík může stát přímo na podlaze. Otvor na odtok vody ve spodní části chrání rostliny před přelitím.

Výhody truhlíku s nožkami Wood:

  • Stylový design: Elegantní a přirozený vzhled dřeva přidává estetický dojem.
  • Všestranný: Ideální pro pěstování květin, bylinek, nebo zeleniny na balkónu nebo terase.
  • Robustní konstrukce: 100% recyklovatelný plast je odolný proti povětrnostním vlivům a mechanickému opotřebení.
  • Snadná údržba: Dřevěný povrch lze snadno čistit a udržovat v optimálním stavu.

Truhlík s nožkami Wood je dokonalým doplňkem pro venkovní zahradu. Umožňuje tvořit krásné kompozice rostlin i na omezeném prostoru. Přineste do svého venkovního prostoru eleganci a zároveň si užijte pěstování svých oblíbených rostlin. Jako příslušenství lze doobjednat i horní víko, které slouží jako kryt sadbovače, aby rostliny venku neumrzly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 5 let
Hmotnost: 4 kg
Barva: Hnědá
Materiál: plast
Délka: 750 mm
Šířka: 370 mm
Výška: 650 mm

Truhlík s nožkami Wood

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.