Vyvýšený záhon Quadro, 3x M

Kód: ELKO255-75898
3 255 Kč 2 690 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Variabilní vyvýšené záhony pro pěstování rostlin na zvýšených plochách nabízejí lepší odvodnění, zlepšenou půdní kvalitu a snazší péči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyvýšený záhon Quadro, 3x M

Vyvýšený záhon Quadro, 3x M: Tento stylový a funkční záhon umožní vytvořit krásný zahradní prostor pro pěstování květin, bylin a zeleniny. Jeho elegantní design a praktické rozměry ho činí ideální volbou pro zahrady, terasy a balkóny.

Quadro je vyroben z kvalitního a odolného materiálu, který odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám a zůstává stále působivým. Jeho tři oddělené části poskytují dostatek prostoru pro různé druhy rostlin, což umožňuje vytvořit vlastní zahradu plnou pestrobarevných květin nebo domácí zeleniny. Díky výšce se do záhonů nedostává tolik plevelu jako do klasického záhonu. Další výhodou je přirozená ochrana před škůdci, hlemýždi, krtky a hraboši, kteří nemají šanci rostliny ve vyvýšené poloze poškodit.

Jednotlivé díly se dají skládat na sebe. Výšku záhonu si můžete sestavit sami dle počtu objednaných kusů. Jedna sada obsahuje dvě patra (dvě prkna nad sebou o výšce 25 cm) . Sada se skládá ze čtyř bočnic a čtyř spojovacích "čepů". Vizuální "dvoupatrový" design je vytvořen prolisem mezi prkny.

Celková výška této sady je 75 cm.

Výhody vyvýšeného záhonu Quadro:

  • Kompaktní rozměry: Ideální pro menší zahrady, balkóny a terasy.
  • Odolný materiál: Záhon odolává povětrnostním vlivům a zůstává trvanlivý.
  • Jednoduchá montáž: Snadná instalace díky přiloženému návodu.
  • Možnost rozšíření: Můžete přidat další záhony Quadro podle svých potřeb.

Vyvýšený záhon Quadro, 3x M, představuje ideální řešení pro všechny, kdo chtějí vytvořit si krásnou a udržitelnou zahradu, aniž by potřebovali velký prostor. Tento záhon umožní těšit se z pěstování rostlin a zároveň přidává do zahrady elegantní prvek. Vyvýšený záhon lze využít i jako kompostér.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 5 let
Hmotnost: 10.5 kg
Objem v litrech: 330
Barva: Černá
Materiál: Plast
Délka: 600 mm
Šířka: 800 mm
Výška: 750 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.