Zahradní plastová nádrž na dešťovou vodu Seine 300 l, dřevo, dark wood/dřevo

Kód: ELKO255-72971
5 385 Kč 4 450 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Dekorativní zahradní plastová nádrž na dešťovou vodu Seine o objemu 300 litrů s povrchovou úpravou imitující dřevo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradní plastová nádrž na dešťovou vodu Seine 300 l, dřevo, dark wood/dřevo

Součástí dodávky je plastový výpustný kohout a kotvící oka fixující nádrž při silném větru. Nádrž je stěnová a musí být proto pevně přikotvena ke zdi.

Nádrž má výpustný otvor se závitem. Na boku nádrže je také servisní výpustný otvor pro vypouštění vody z nádrže na zimu a pro čištění.

Dešťová voda nejen že šetří váš rozpočet, ale je pro zalévání rostlin vhodnější a zdravější, protože není tak tvrdá, jako voda z kohoutku.

Nádoby na vodu jsou vyrobeny z polyethylenu a jsou recyklovatelné. Jsou odolné proti veškerým vlivům počasí (UV záření, mráz...).

K nádrži doporučujeme dokoupit sběrač dešťové vodySběrač dešťové vody zabraňuje přeplnění nádrže a na zimu se jednoduše svod vody do nádrže zastaví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové nadzemní nádrže na dešťovou vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16 kg
Objem v litrech: 300
Délka: 58 cm
Šířka: 37 cm
Výška: 182 cm
Barva: Tmavě hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.