Zahradní plastová nádrž na dešťovou vodu Seine 300 l, stone, písková/kámen

Kód: ELKO255-72970
5 385 Kč 4 450 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Dekorativní zahradní plastová nádrž na dešťovou vodu Seine o objemu 300 litrů s povrchovou úpravou imitující přírodní kámen. Na výběr dvě barevné varianty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradní plastová nádrž na dešťovou vodu Seine 300 l, stone, písková/kámen

Zahradní plastová nádrž na dešťovou vodu Seine 300 l: Efektivní řešení pro zachycení a využití dešťové vody s přírodním vzhledem kamene. Tato nádrž kombinuje moderní funkčnost s autentickým vzhledem kamene, což umožňuje mít dešťovou vodu k dispozici i s přírodním šarmem. Nádrž má výpustný otvor se závitemNa boku nádrže je také servisní výpustný otvor pro vypouštění nádrže na zimu a pro čištění.

Nádrž je recyklovatelná. Je odolná proti veškerým vlivům počasí - UV záření, mráz.

S objemem 300 litrů nabízí dostatek zásob pro zachycení a využití dešťové vody na pozemku. Design nádrže vypadá jako kámen, čímž přidává přírodní kouzlo do každé zahrady.

Výhody zahradní plastové nádrže na dešťovou vodu Seine 300 l:

  • Prostorná kapacita: Objem 300 litrů pro efektivní zachycení dešťové vody.
  • Design kamene: Autentický vzhled, který doplní každou zahradu.
  • Jednoduchá instalace: Rychlá a bezproblémová montáž.

Zahradní plastová nádrž na dešťovou vodu Seine 300 l je skvělým spojením moderní funkčnosti s přírodním vzhledem kamene. Začněte využívat dešťovou vodu s elegancí a autenticitou.

Součástí dodávky je plastový výpustný kohout a kotvící oka fixující nádrž při silném větru. Nádrž je stěnová a musí být proto pevně přikotvena ke zdi (viz návod k instalaci).

Pro optimální využití dešťové vody doporučujeme dokoupit sběrač dešťové vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové nadzemní nádrže na dešťovou vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16 kg
Objem v litrech: 300
Materiál: Polypropylen
Délka: 58 cm
Šířka: 37 cm
Výška: 182 cm
Barva: Písková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Od této doby společnost Graf oblast dešťové vody neustále rozvíjí a své výrobky zaváží do více než 70 zemí po celém světě. Prostřednictvím řady inovací se stala společnost Graf ve správě dešťové vody lídrem. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt např. podzemní a nadzemní nádrže na dešťovou vodu, vsakovací objekty, šachty a ostatní příslušenství.